real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
20 Aralık 2013

Gerçekleştirilebilen Projeler Üreteceğiz…

ÇARŞAMBA 2ÇARŞAMBA 2MHP  İl Başkanı Şabankılıç ve  MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın MHP Çarşamba İlçe Başkanlığı parti binasında partili üyelerle bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundu.

MHP Çarşamba İlçe Başkanı Süleyman Akdemir, MHP Çarşamba Belediye Başkan Adayı İnş. Müh. İlyas Aydın,  MHP Çarşamba Kadın Kolları Başkanı Fikriye Peşken, MHP Eski İlçe Başkanı Baki Demirtaş, Ocak Başkanı Mahmut Kütükoğlu ve bir grup partili üyenin ev sahipliği yaptığı toplantıya, MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç, MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın ve Samsun İl Yönetimi üyeleri katıldı.

GERÇEKLEŞTİRİLEBİLİR PROJELER ÜRETECEĞİZ

Çarşamba’nın  sıkıntıları ve izlenmesi gereken yol haritası hakkında teşkilat üyelerinden bilgi alan MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, “Şu anda  başkan adayları ve ilçe başkanları ile görüp proje çalışmaları yapacağız. Geniş bir teknik ekibimiz var bu ekip ile bu ilçenin yapılabilir edilebilir tüm projelerini gözden geçireceğiz.  Büyük Şehir projelerimizle ilgili bir sıkıntı yok büyükşehir ve  merkezle ilgili bütün projelere hakimiz. Ama takdir ederseniz ilçelerden ve  ilgili arkadaşlardan onların kanaatleri ile, oranın gerçeklerini, resmi verilerini alacağız ve teknik değerlendirme yapacağız.  Tabi ki projelerimiz gerçekleştirilebilir  olmalı, hayali olmamalı.  Gerçekleştirilebilir projeler üreteceğiz. Mesela samsun merkezle ilgili olan bir tersanemiz oluyordu, burada 15 bin kişi de istihdam ediliyordu.  Ben bu olayla ilgili bir toplantıda vatandaşa “hanginizin çocuğu tersanede çalışıyor?”  diye sorduğumda hiç birinin çalışmadığı yanıtını aldım.  Bizimde hayali bir proje üretip insanlarımızı boşuna kandırmak gibi bir düşüncemiz asla yok.  Ancak şunu söyleyebilirim,  Çarşamba ve Bafra ovaları Türkiye’nin tarımdaki en önemli ovalarından  biridir,  ancak buradaki tarımın biraz çeşitlendirilmesi gerekiyor. Seracılık ve organik tarıma ağırlık verilmesi bunun içerisinde yüksek teknoloji enstitüleri  kurularak, üniversite ile iş birliği yapılarak gerekli entegrasyon ile onların işlenebilir, limandan da ihracatı sağlanabilir. Bunlarla ilgili çalışmalarımız mevcut proje bazlı çalışmalar bittiğinde geniş bir basın açıklaması ile bunları kamuoyuna duyduracağız” şeklinde konuştu.

Daha sonra il ve ilçe yönetimi ile birlikte Çarşamba ve Terme meydanındaki esnaf dükkanlarını ziyaret eden MHP’ler esnafların sorunlarını dinleyerek yeni adaylarını tanıttı. Genel olarak , vatandaşın sıkıntılarıyla bire bir ilgilenip bu sıkıntıları çözmek için  çalışanı her zaman destekleyeceklerini belirten  esnaflar sorunları ile ilgilenip bilgi alışverişinde bulundukları için MHP’li adaylara teşekkür ettiler.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.