real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Aralık 2013

Genel Başkanımızı Örnek Alıyoruz…

İhsan Kurnaz BMSen1AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, Bayındır Memur-Sen Samsun İl Temsilciliği’ni ziyaret ederek İl Temsilcisi İlhan Anlı ile görüştü.

Bayındır Memur-Sen Samsun İl Temsilcisi İlhan Anlı ile aday adaylığı sürecini değerlendiren İhsan Kurnaz, çok verimli bir seçim kampanyası yürüttüklerini belirtti. İhsan Kurnaz, kendilerine örnek olarak AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı aldıklarını belirttiği konuşmasında şunları kaydetti:

“AK Parti kurulduğundan itibaren içerisinde yer almış biri olarak örnek aldığımız siyasetçi elbette ki Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. O’nun siyaset anlayışıdır. Gücünü sadece milletten alan ve hesabı da sadece millete veren bir anlayış olarak özetlenebilecek bu siyaset anlaşının, 10 yıldır milletin gönlünü fethettiği gerçeği de tartışılmazdır.”

İlkadım’ın sorunlarına vakıf olduklarını kaydeden İhsan Kurnaz, “Bizler 12 yıldır AK Parti teşkilatlarının içerisindeyiz. Teşkilat mensuplarımız vesilesi ile her mahallenin sorunlarına her dönemde hakimdik. ÖZellikle bu son dönemde İlkadım’da yatırımla ilgili herhangi bir gelişme yaşanmazken yaşanan sorunlarda bir hayli artış söz konusu. Yerel ölçekte daha fazla ve kaliteli hizmeti hak ettiğini düşündüğümüz İlkadım’da bir değişimimn gerçekleşmesi gerektiğini düşünüyoruz. İlkadımlı hemşehrilerimiz de aynı fikirde. Hemen her görüşmemizde, değerlendirmelerimizin ve analizlerimizin ne kadar doğru olduğunu müşahade ediyoruz” diye konuştu.

Bayındır Memur-Sen Samsun İl Temsilcisi İlhan Anlı da İhsan Kurnaz’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek kendisine başarılar diledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.