real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
28 Ağustos 2013

‘Samsun’u Birlikte Başarıya Ulaştıracağız’

canik_haber (2) (2)Samsun geleceğe birlikte taşırız

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun’un birlikte yönetilmeye ihtiyacı olduğunu belirterek, “Samsun ‘ben’ değil, ‘biz’ anlayışıyla ileriye gider. Biz Canik’te halkımızla, teşkilatımızla birlikte başardık, dolayısıyla Samsun’u birlikte yöneteceğiz ki, şehri geleceğe taşıyalım” dedi

Canik Belediyesi tarafından 8 Eylül’de düzenlenecek olan Samsun Ulaşım Çalıştayı öncesi Polis Okulu-İncesi Dolmuş Hattı Derneği’ni ziyaret etti. Çatalçam Eski Belediye Başkanı Osman Çavuş ve Taflan Minibüsçüler Derneği Başkanı Zeki Hakyemez’in bulunduğu ziyarette Başkan Genç, dolmuş şoförlerinden karşılaştıkları sorunları dinledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Yüksel Özkuy, dolmuşların şehir içerisine girememesinin hem kendilerini, hem vatandaşı hem de esnafları mağdur ettiğini söyledi.

SAMSUN ULAŞIM ÇALIŞTAYI

Şehirde ulaşım anlamında yaşanan sorunların masaya yatırılacağı Samsun Ulaşım Çalıştayı’nın, sorunların tespiti ve çözümü noktasında büyük önem taşıdığına işaret eden Başkan Genç, “Samsun’un sorunları olduğu bir gerçek. Biz bu sorunları biliyoruz. Anadolu’nun dünyaya açılan kapısı bir şehrin sadece iki girişi ve çıkışı var. Samsun’u hızlı ulaşılır bir şehir haline getirmeliyiz. Konunun uzmanlarının ve sorunları yaşayanların biraraya geleceği Samsun Ulaşım Çalıştayı’nın, şehrin özellikle geleceğine yönelik ulaşım planlamalarının yapılmasında önemli rol oynayacağına inanıyorum” dedi.

‘BEN’ DEĞİL, ‘BİZ’ ANLAYIŞI

Ulaşımın bir şehir için olmazsa olmaz olduğuna dikkat çeken Başkan Genç, “Canik’te 2004 yılındaki yolcu taşıma oranı ile 2013 yolcu taşıma oranı bir değil. Şehir zenginleşirse herkes kazanır. Dolayısıyla bir şehir birlikte yönetilirse ileriye taşınır. Ulaşımdan en iyi ulaşım sektörü anlar ya da eğitimle ilgili bir mesele eğitimcileri yakından ilgilendirir. Biz, bir sorun varsa, çözümü noktasında o sorunu yaşayanlarla konuşuyoruz. Çünkü biz ortak akılla yönetiyoruz. Biz Canik’te halkımızla, teşkilatımızla birlikte başardık. Samsun da birlikte başarıya ulaşır. Samsun ‘ben’ değil, ‘biz’ anlayışıyla ileriye gider. Yani şehrin birlikte yönetilmeye ihtiyacı var” diye konuştu.

TOPLUMUN BÜTÜN KESİMLERİYLE BİRLİKTE

Başkan Genç, “Samsun’u bir lojistik merkezi yapmak istiyorsak ulaşım sorununu bir an önce çözmeliyiz. Ulaşımı çağın gereklerine uygun olmayan bir şehrin lojistik merkezi mümkün değil. İlçeleriyle birlikte ulaşım sorununu çözen, iki mavisi deniz ve hava ulaşımını iyi değerlendiren bir Samsun, yeniden ticaret merkezi olur. Demiryolu ve karayolu ağlarını mutlaka liman va havaalanıyla buluşturmalıyız. Hızlı yük trenini olmazsa olmazımız. Bütün bunları hiç kimsenin tek başına yapması mümkün değil. Samsun’u toplumun bütün kesimleriyle birlikte ileriye taşıyacak, birlikte başarıya ulaştıracağız” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.