real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
16 Ağustos 2013

Genç: ‘Gençlik ülkenin dinamizmi’

CNK_3404Gençlik ülkenin dinamizmi

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, gençliğin bir ülkenin dinamizmi olduğunu ifade ederek, “Gençlere önem vermeyen toplumun yaşaması mümkün değildir” dedi

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, TÖMER’de İdari Koordinatörü Ruşen Dinnen ve Yunus Emre Enstitüsü ve Yurt Dışı Türkleri başkanlığı organizasyonuyla geldikleri Samsun’da Türkçe eğitimi alan yabancı öğrencileri yeni hizmet binasında kahvaltıda ağırladı. Samsun’a Dağıstan, Yemen, Polonya, Cezayir, Arnavutluk, Mısır, Romanya, Hollanda, Gürcistan, İran, Macaristan ve Rusya’dan gelen öğrencilerle sohbet eden Başkan Genç, gençliğin bir toplum için önemine dikkat çekti.

HEDEF, DONANIMLI GENÇLİK

Türkiye’nin AK Parti hükümetiyle eğitim alanında önemli mesafeler katettiğini belirten Başkan Genç, “Bizler de hükümetimize paralel olarak ilçemize bir üniversite kazandırdık. Bunun yanında daha önce 7 olan eğitim yuvası sayısını 21’e yükselttik. Canik’te gençlerimiz için bir çok kültür ve sanat merkezleri açtık. Amacımız, bilgili, donanımlı, fikir üretebilen gençler yetiştirmek. Gençlik bir ülkenin dinamizmidir. Gençlere önem vermeyen toplumun yaşaması mümkün değildir” dedi.

FAHRİ TEMSİLCİLER

21. yüzyılın bilgi çağı olduğuna işaret eden Başkan Genç, “Bu çağda bilgiyi yönetenler bir kaç adım öne çıkar. Samsun tarihte ticaret şehri olmasının yanında bir kültür, sanat ve bilim şehri olma özelliğine sahipti. Şimdi değişik ülkelerden öğrencilerin eğitim almak için şehrimizi tercih etmeleri çok güzel. Sizler ülkelerinizde şehrimizin ve ülkemizin fahri temsilcileri olacaksınız. Bu bakımdan bir dünya dili olan Türkçe’yi öğreniyor olmanız çok anlamlı” diye konuştu.

BAŞKAN GENÇ’E TEŞEKKÜR

TÖMER İdari Koordinatörü Ruşen Dinnen de, Başkan Genç’e teşekkür ederek, “Canik’te eğitim alanında yapılan çalışmalar şehrimize eğitim alanında çıta atlatmıştır. Bu anlamda Canik Başarı Üniversitesi Samsun için önemli bir eğitim yatırımı olmuştur” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.