real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
29 Temmuz 2013

Genç’e Almanya’dan misafir

CANLLGenç’e Almanya’dan misafir

Almanya’da özel bir dershanede eğitim gören Türk öğrenciler, tercih edecekleri üniversiteleri incelemek üzere geldikleri Samsun’da, Canik Belediye Başkanı Osman Genç’i makamında ziyaret etti.

Almanya’da eğitim gören lise mezunu gurbetçi öğrenciler, dershane öğretmenleri Cafer Gündüz ile birlikte Türkiye’deki üniversiteleri geziyorlar. Tercih edecekleri üniversiteleri incelemek üzere Samsun’da da gelen öğrenciler, Canik Başarı Üniversitesi’ni de gezerek, üniversite hakkında bilgi aldılar. Canik Başarı Üniversitesi’ni çok beğenen ve tercih edeceklerini söyleyen öğrenciler, Samsun’a ikinci üniversiteyi kazandıran Canik Belediye Başkanı Osman Genç’i de makamında ziyaret etti.

ALMANYA’DA BİLE YOK

Canik ve Samsun hakkında Başkan Osman Genç’ten bilgi alan öğrenciler, “Canik Başarı Üniversitesi’ni gezdik ve çok beğendik. Hatta içimizde Canik’te okumak isteyenler bile var. Canik’i gezdik, Samsun’u kuşbakışı izleme imkanı veren Meşe Kültür Tesisleri harika. Canik, çok sıcak, girişimci bir Belediye Başkanına sahip. Başkanımızın vizyonu ve şehre bakış açısı bizleri etkiledi. Özellikle yeni hizmet binası çok güzel. Almanya’da bile böyle şeffaf, mimarisi güzel bir bina yok. Bizleri misafir ettiği Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

DOĞRU BİR İŞ YAPTIK

Gurbetçi öğrencileri Canik’te ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Osman Genç de, “Sınırların kalktığı bir dünyada yaşıyoruz. Artık dünyanın her hangi bir noktasında olan küçücük bir olay küresel bir boyuta gelebiliyor. 21. yüzyılda da hepimiz birbirine komşu köyler gibiyiz artık. Samsun da dünyayla bağlantıları iyi olan bir şehrimiz. Canik Başarı Üniversitesi kısa bir süre olmasına rağmen uluslararası bir üniversite olma yolunda hızla ilerlemektedir. Sizlerin eğitim için şehrimizi gezmeniz, tercih etmeniz doğru bir iş yaptığımızı ortaya koyuyor” diye konuştu.

SAMSUN ÖNEMLİ ŞEHİR

Samsun’un tarihte çok önemli bir şehir olduğuna da dikkat çeken Başkan Genç, “Samsun bir Selçuklu şehridir. Canik de, tarihi kökleri geniş olan ve bir dönem Samsun’u ismiyle temsil etmiş bir ilçedir. Geçmişte uluslararası şehir olma özelliğine sahip Samsun, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’un kurtuluş mücadelesini başlatmak üzere ilk adımını attığı bir şehirdir. Tarih kitaplarında okuduğunuz ve tarihi önemi büyük bir şehri ziyarete geldiniz. Şehrimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim” diye konuştu. Başkan Genç, ziyaret sonunda öğrencilere Canik Belediyesi tarafından bastırılan Tarih Boyunca Karadeniz Ticareti ve Canik kitabını hediye etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.