real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
13 Nisan 2013

Genç Termeliler açıldı…

SAMSUNSPOR1SAMSUNSPOR AÇILIŞTA BULUŞTU…

Samsun’u iç sahada ve deplasmanda bir an olsun yalnız bırakmayan Genç Termeliler Taraftar Grubu Derneği hizmete açıldı….

“Genç Termeliler Taraftar Grubu”nun Derneği yapılan törenle hizmete girdi. Açılış merasimine Samsunspor Başkanı Emin Kar, Kozlu Belediye Başkanı Şenol Kul, Çınarlık Belediye Başkanı Nihat Soğuk, Samsunspor ikinci başkanı Recep Hun, Altyapı Başkanı Mehmet Bank, Genel Koordinatör Hasan Şengün, Teknik Direktör Besim Durmuş, futbolcular Turgay, Soner, Fatih, Erdem ve Musa Sinan’ın katılımıyla açıldı. Genç Termeliler Taraftar grubu lideri Ali Kondakçı, açılışta yaptığı konuşmasında, “Canımız kadar sevdiğimiz Samsunspor’umuz hiç yalnız bırakmadık ve bırakmayacağız da. Bizimkisi bir sevdadır. Bizi bu mutlu günümüzde yanımızda olan Samsunspor Başkanımıza ve futbolcularımıza teşekkür ediyoruz. Derneğimize büyük katkı veren Terme Belediye Başkanımız Ahmet Yirmibeşoğlu ve Kozluk Belediye Başkanımız Şenol Kul’a da ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

Samsunspor Başkanı Emin Kar ise,”Bu zaman kadar Terme’ye Samsunspor hiç gitmemiş. Bu bizlerin eksikliği. İnşallah birlikteliklerimiz daha sık olur. Derneğimizin hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Açılış kurdelasının kesilmesinden sonra futbolcular ve taraftarlar birlikte ilçeyi yürüyerek gezdi ve akşam yemeği yenildi. Bu arada, Şirinler Taraftar grubu lideri Doğukan Bayrak ve arkadaşları Genç Termeliler Lideri Ali Kundakçı’ya çiçek vererek derneklerinin hayırlı olması dileklerinde bulundu….

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.