real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
26 Temmuz 2013

Genç; Halkın İçindeyiz

canik_haber (5)Genç’e Tekkeköy’den misafir

Tekkeköylü bir grup vatandaş, Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda verilen iftar yemeğinde Canik Belediye Başkanı Osman Genç’in misafiri oldu.
canik_haber (4)
Canik Belediyesi tarafından ay-yıldızlı yeni hizmet binasının önünde yapılan Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda verilen iftar yemeğine her akşam farklı insanlar misafir oluyor. Başkan Genç’in önceki akşamki konukları ise Tekkeköylü vatandaşlar oldu. Başkan Genç, iftarı birlikte açtığı Tekkököylü vatandaşları daha sonra makamında ağırladı.

‘ŞEHİR EŞİT GELİŞMELİ’

Burada misafirleriyle sohbet eden Başkan Genç, 9,5 yıldır halkın içinde olduklarını söyledi. Canik’te Ramazan akşamlarında vatandaşları buluşturduklarını belirten Başkan Genç, “Tekkeköy’den gelmeniz bizleri mutlu etti. Şehrimiz 17 ilçesiyle bir bütündür. Hiç bir ilçemizi ayrı düşünemeyiz. Canik gelişiyorsa Tekkeköy de, Kavak da, Vezirköprü de gelişmeli. Yoksa sadece bir ilçenin büyümesiyle şehrin geliştiğinden söz edemeyiz. Şehrin her noktasına hizmet eşit olarak gitmeli” dedi.

‘HALKIN İÇİNDEYİZ’

Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda vatandaşla buluşmalarının Ramazan’ı daha anlamlı kıldığını ifade eden Başkan Osman Genç, “İnsanlarımız burada Ramazan’ın heyecanını yaşarken, biz de onlarla kucaklaşıyoruz, insanlarımız bize varsa bir sıkıntıları, istekleri bize iletiyorlar. Bu bakımdan halkımızın içinde olmayı önemsiyoruz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.