step mom and son porn videos

logo

reklam
12 Ocak 2014

GENÇ- CEMAAT A.Ş

OSMAN1  Hükümetin cemaat operasyonu tam gaz sürerken, cemaatin Samsun’da hangi ilçeye yatırım yaptığının analizini çıkardık.  Cemaate yakınlığıyla bilinen Başarı Üniversitesine 500 dönüm arazi bağışlayan ve bunun karşılığında ne aldığı bilinmeyen Başkan Genç,  Medicana Hastanesine de yaptırdığı tartışmalı yer tahsisiyle en fazla dikkat çeken isimlerin başında olarak görünüyor.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olan ancak AK Parti Genel Merkezi tarafından aday yapılmayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç’in akıbeti belirsizliğini korurken, cemaatle olan ilişkileri de siyasi geleceğini riske sokacağa benziyor. Cemaate yakınlığıyla bilinen Canik Başarı Üniversitesine yaklaşık 500 dönümlük bir arazi tahsisi yapan Osman Genç’in bu bağışı neyin karşılığında yaptığı bilinmiyor.

İlçe de bir diğer tartışmalı yatırım ise Medicana Hastanesi.  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığını  cemaate yakın olduğu iddia edilen Ahmet Şenocak’ın yaptığı hastaneye yapılan yer tahsisi de sıkıntılara yol açmış, bazı dedikoduları da beraberinde getirmişti.

Samsun’daki sel felaketinde TOKİ binalarında kalan yurttaşların yaşamını yitirmesinin ardından Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar TOKİ’yi savunmaya devam etmiş ve “TOKİ’nin bir milim suçu yok elhamdülillah” demişti.  Daha sonra istifa eden Bakan Başbakan Erdoğan’ı suçlayarak  ‘imzalar da onun adı da var. O da istifa etmeli’ demişti. TOKİ olayının Başkan Genç’i de etkileyeceği ve TOKİ ile ortaklaşa yürütülen projeler de usulsüzlük yapıldığı iddialarının önümüzdeki günlerde tekrar gündeme gelebileceği iddia edildi. Bilindiği üzere yaşanan sel felaketlerinde dere yatağına yapılan toki konutlarında 13 kişi yaşamını yitirmişti.

BİR GÜN GAZETESİ`NİN GÜLEN CEMAATİNİ KIZDIRACAK HABERİ; 

CEMAATİN ‘EĞİTİM’ MERAKI 

6 yeni vakıf üniversitesinin kurulmasının onaylanmasına dönük kanun Resmi Gazete`de yayınlandı. Türkiye`de vakıf üniversitelerinin sayısı 46`ya yükseldi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün onayladığı altı yeni vakıf üniversitesi kurulmasını öngören kanun bugün resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.

Kanuna göre kurulacak olan vakıf üniversitelerinin beşi İstanbul biri de Samsun’da.  İstanbul’da; “Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi“, “İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi“, “Süleyman Şah Üniversitesi“, “İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi“ ve “Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi“ ve Samsun`da da “Canik Başarı Üniversitesi“ adıyla altı yeni vakıf üniversitesi daha kuruluyor.

AKP döneminde 42’si devlet 22’si vakıf olmak üzere 64 üniversite kurulurken, son kurulan üniversitelerle birlikte Türkiye’deki vakıf üniversitelerinin sayısı 46’ya yükseliyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.