real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
17 Ocak 2014

Gelişim İçin Değişim Şart…

macvAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Atakum’un bir gökkuşağı gibi olduğunu belirterek, bu gökkuşağının içinde her rengi, her görüşü, düşünceyi, denizi, doğayı, sahili, gençleri ve buraya inanan insanları barındırdığını kaydetti.

ÖNCE SORUNLAR ÇÖZÜLECEK
Atakum’un büyümesi ve gelişmesi için öncelikle yaşadığı sorun ve problemlerden hızla kurtulması gerektiğini belirten Taşçı, “Bu ilçede yaşayan halkımızın moralinin düzelmesi ve gelecek için ortaya bir enerji koyması için de çok önemlidir. Sorunlarından arındırılmayan, vatandaşın önceliklerini göz önüne almadan ortaya hedef koymak Atakum’un gerçeklerini göz ardı etmek demektir. Günceli çözmeden gündemi belirlemeye çalışmak bu kent için sorumluk hisseden insanların yapmaması gereken bir bilinçtir. Atakum’un konuşarak bir yere gelmeyeceği yaşanan tecrübelerle sabit olduğu için, artık sadece projeler ve hizmetler üzerinden beslenen bir anlayışı hakim kılmamız gerekiyor” diye konuştu.

GELİŞİM İÇİN DEĞİŞİM ŞART
Hiçbir mazeretin başarının yerini tutamayacağını herkesin bildiğini ifade eden İshak Taşçı, “Belediye başkanlığı makamı herkese nasip olmayacak bir yerdir. Bu makam, insanları kişilik sahibi yapmak için değil, kişilik sahibi insanlarla vatandaşa hizmet sunmak için oluşturulmuştur. Kutsiyet sahibi olan makam değil, makamda olanların ortaya koydukları hizmet aşkıdır. Atakum’un gelişimi isimlere değil, isimlerin ortaya koydukları hedef ve vizyonla mümkündür. Kısır çekişmeler, mecrasından çıkmış tartışmalar, saygı sınırlarını zorlayan yaklaşımların ne bugünümüze ne yarınlarımıza hiçbir faydası yoktur. Gelin enerjimizi proje için, gelecek için, istihdam için kısacası güzel kentimize faydası olacak adımlar için harcayalım” şeklinde konuştu.

HER SEÇİM YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR
Taşçı, “Bir yanda 2023 hedefi, enerjisi ve alt yapısı ortaya koyan bir anlayış var. Peki bunu karşısında rekabet içinde olması gerekenleri heybesinde ne var bir de buna bakmak lazım. Biz projelerimizi ve nasıl daha güzel bir gelecek kurabileceğimizi anlatmak çabasındayken, karşımızda bunun tam tersi bir yaklaşım var. Seçimler hizmet yarışı için yapılır. Her seçim yeni bir başlangıç anlamına gelmektedir. Bize düşen ise halkımıza seçim yapmak için en iyi alternatifi oluşturmaktır. Atakum, projelerin, turizmin, kültür ve sanatın, istihdamın adı olmalıdır. Atakum bir gökkuşağı gibidir. İçinde her rengi, her görüşü düşünceyi, denizi, doğayı, sahili, gençleri, buraya inanan insanları barındırır. Bu güzelliği yaşamak ve yaşatmak için herkes seferber olmalı, sorumluluk bilincinden tek bir an bile ayrılmamalıdır” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.