step mom and son porn videos

logo

reklam
21 Şubat 2014

GELİŞİM DEĞİŞİM VE HEYECAN GEREKİYOR

4Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Turan Çakır, İl yönetim kurulu üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe kadın kolları üyeleri, belediye meclis üyesi adayları seçim kampanyası dahilinde cadde ve esnaf ziyaretleri yaptı.

HİZMET ZAMANI GELMİŞTİR

Tek bir hedef doğrultusunda yola çıktıklarını, bu hedefe ulaşmak için ihtiyaç duyulan birlik ve beraberliğin ise çok güçlü olduğunu ifade eden İshak Taşçı, “Yaşam süreci bize verilen çok önemli bir armağandır. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek, hayata katkı sağlamak ise önemli bir sorumluluktur. İnsanlar gelir geçer ama yapılan hizmetler ve şehirler yolculuğuna devam eder. Bizim yolculuğumuzun çizgisi de budur. Samsun sevdalısı bir Büyükşehir belediye başkanımız var. Bu güne kadar hep hizmetleriyle ön plana çıktı. Geleceğin Atakum’unu oluşturmak için el ele verecek gündemi proje ve hizmet olan bir ilçe oluşturacağız. Atakum için hizmet zamanı gelmiştir. Proje ve yatırımlarla buluşma zamanı gelmiştir” diye konuştu.

GELİŞİM DEĞİŞİM VE HEYECAN GEREKİYOR

Esnaf ziyaretlerinde özellikle çarşı caddeleri projesinden çokça bahsedildiğini belirten Taşçı, “55de55 Atakum Projeleri’nde herkesin, her kesimin kendinden bir şeyler bulduğunu görüyorum. Bu proje en az esnaflarımız kadar vatandaşlarımızı da heyecanlandırıyor. Onlarda canlı, düzenli, gündüzleri başka akşamları başka bir tat alacakları projeyi heyecanla bekliyorlar. Atakum gerçekten projeye, hizmete, yatırıma, istihdama hasret kalmış durumda. Herkes bunun farkında. Gelişim, değişim ve heyecan istiyor. İstihdam bekleniyor. Ticareti canlandıracak hamleler bekleniyor. Gençler gelecek adına bir ışık bir umut istiyor. Sosyal donatı alanlarının ivedi bir şekilde artırılması gerekiyor. Kısacası Atakum bütün her şeyiyle gelişime hazır bir değer, beni değerlendirin diyor. Kaybedecek tek dakikası kalmayan ilçemizi ve ilçe sakinlerini yakışan bir vizyon ve tempoyla hak ettiği yere getirmek gerekiyor” şeklinde konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.