step mom and son porn videos

logo

reklam
08 Ocak 2014

Gelecek Lafla Kazanılmaz…

15yAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Geleceği lafla kazanmanın mümkün olmadığını, plan, program ve çok çalışmak gerektirdiği belirterek, Atakum’u Atakum yapan özellikleri artık gün yüzüne çıkarma zamanının geldiğini söyledi.

GELECEK BİLİNCİ OLUŞMALI
Seçim çalışmalarına başladıkları günden bu yana projelerin tartışıldığı, konuşulduğu ve Atakum’u geleceğinin gündem olmasına özellikle dikkat ettiklerini ifade eden İshak Taşçı, “Atakum’un en büyük ihtiyacı geleceğe dönük bir bilinç oluşturmaktır. Bu bilinç ise ancak projelerin ve geleceği yakalayacak bir vizyonun eseri olacaktır. Kimseyle kişisel bir sıkıntımın olması söz konusu değildir. Kimsenin şahsı da benim hedefim değildir. Bizim tek gayemiz, Atakum’u hak ettiği noktaya taşımaktır şeklinde konuştu.

SORGULAYAN BİR ATAKUM
Gündemi projeler olan ve kazananın her zaman Atakum olması gerektiğini düşündüklerini kaydeden Taşçı, “Seçim kampanyamız boyunca vatandaşımızla proje odaklı bir bağ kurduk. Atakum’un geleceğe nasıl güvenle bakabileceğini anlattık. Bugün ilçemizde nereye giderseniz gidin kişiler kadar projeler de konuşuluyor. Vatandaş kişileri proje ve hizmet noktasında değerlendiriyor. Atakum Halkı seçim kriterlerini belirlemeye başlamıştır. Her kesim kendisi için hazırlanan projeleri ve sorunlarının nasıl çözüleceğini soruyor, sorguluyor” diye konuştu.

KAYBEDECEK VAKİT KALMADI
Atakum sadece bölgenin değil Türkiye’nin hatta dünyanın sayılı kentlerinden biri olması için büyük bir potansiyel taşıdığı belirten Taşçı, “İşte bu yüzden kaybedecek tek dakika bile yok. Mesele Atakum’un, mesele Atakum Halkı’nın geleceğidir. Bu geleceği ise lafla kazanmamız mümkün değildir. Plan, program ve çok çalışmak gerektirir. Atakum’u Atakum yapan özellikleri artık gün yüzüne çıkarma zamanı gelmiştir. Hedefsiz ve plansız yaşamak bu yüzden mümkün değildir. 30 Martta yapılacak seçimler ve kurulacak sandıklar sadece kişiler için değildir. Geçmiş zamanı telafi etmek içindir. Geleceği yakalamak içindir. Artık hiç kimse kaybolan bir 5 yıl daha istemiyor. Atakum Halkı bu seçimlerde çalışmaya, projeye, hedefe, geleceğe oy verecektir” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.