real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
21 Ocak 2014

Gelecek İçin Kararlı Adımlar…

gfgAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, “Geleceğin yaşanacağı, sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceği, büyüyen ve artık kabuğuna sığmayan bir kent oluşumunun temellerini atacağımız günler çok yakın” dedi

GELECEK İÇİN KARARLI ADIMLAR
Atakum’u herkesin özlediği, istediği ve hayal ettiği noktaya getirmek için yol haritalarının hazır olduğunu ifade eden İshak Taşçı, “Bu güzel ilçeyi, bu doğa harikası güzel coğrafyayı ve bu kentin içinde yaşayan halkımızı hak ettiği noktaya taşımak istiyoruz. Konuşarak değil çalışarak, üreterek, birlikte bütün gücümüzü ortaya koyarak Atakum’u Türkiye’nin en önemli yerleşim merkezlerinden biri yapmak için heyecanla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Atakum Halkı’yla kurduğumuz bu güzel iletişim, geleceğe doğru attığımız her adım için bizi biraz daha yüreklendiriyor ve motive ediyor. Bu birliktelik, bu menfaatsiz beraberlik ilçemizin özlediği hasret kaldığı bir tabloydu. Ortaya çıkan bu güzel enerji, modern ve huzurun merkezi bir kent oluşturmak adına çok önemlidir” diye konuştu.

MERKEZİNDE İNSAN, GÜNDEMDE PROJE OLACAK
30 Mart Yerel Yönetim Seçimleriyle birlikte yeni bir dönemin başlayacağını belirten Taşçı, “Yeni dönem kişilerin değil, eserlerin, projelerin, hizmetlerin konuşulduğu bir dönem olacak. Bu dönemin tek bir kazananı olacak o da çok değerli Atakum Halkı’dır. Geleceğin yaşanacağı, sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceği, büyüyen ve artık kabuğuna sığmayan bir kent oluşumunun temellerini atacağımız günler çok yakın. Vatandaşımızın hak ettiği saygı, itibar ve önemi göreceği Atakum için artık geri sayım başladı. Plan, program ve bilimin ışığında ilerleyen bir kent hayalimiz filizlenemeye başladı. Merkezinde insan, gündeminde proje olan bir Atakum Belediyesi için birliktelik sağlayacağımız zaman geliyor. Yaşayan ve yaşanan bir Atakum için yürekler atmaya başladı” diye konuştu”

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.