real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Temmuz 2013

Geleceğin Merkezi; Bulvarüstü Mahalleleri

bulvarBULVARÜSTÜ MAHALLELERİN KİMLİĞİ DEĞİŞİYOR

İlkadım’ın kaderini değiştirecek, geleceğine yön verecek hazırlıklar yaptıklarını ifade eden Başkan Demirtaş, Bulvar üstü mahalleleri gelecekte yıldızı parlayan yeni yerleşim merkezleri olacak. “dedi
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kalkanca, Karasamsun ve Baruthane Mahalle Muhtarları ile sathı kaplama çalışmalarını yerinde inceledi.

Kalkanca Mahalle Muhtarı Ramazan Çevik, Karasamsun Mahalle Muhtarı Hüseyin Yıldırım ve Baruthane Mahalle Muhtarı Mustafa Öztürk ile birlikte mahallerde yapılan sathı kaplama çalışmalarını yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Bulvar üstü mahallelerinin geleceğin merkezini oluşturacağını söyledi.

Samsun kent merkezi içersindeki konutlaşmanın şehri nefes aldıramayacak noktaya getirdiğini kaydeden Başkan Necattin Demirtaş, ” İlkadım’ da yeni yerleşim merkezlerinin bulvar üstünde bulunan bölgeler olacaktır. ” dedi.

Karasamsun, Kalkanca ve Baruthane Mahallerinde yeni konutlaşma alanı olarak kendini fark ettirdiğini belirten Başkan Demirtaş, İlkadım’ın kaderini değiştirecek, geleceğine yön verecek hazırlıklar yapıyoruz. Yeni bir yeri ticaret ve konut alanı yapmak kolay. Zor olan var olanı değiştirmek ve çağa uydurarak yeni merkezler oluşturmak. Avam projesini çıkardığımız kentsel dönüşümle gelişimin önünü açacağız. Yeşil alanı ve çevre düzenlemesi ile modern kentleşmeyi, çarpık yapılaşmanın yoğun olduğu Hastane, Anadolu, Zeytinlik, Kökçüoğlu, Fatih ve İlyasköy mahallerinde de sürdürmeyi planlıyoruz. Biz, İlkadım Belediyesi olarak bu konuda kararlıyız. Kentin tüm aktörleri de bu kararlı duruşumuza destek vermelidir.” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.