real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Ocak 2014

Geleceğin Anahtarı Atakum..

mcz3Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat mühendisi İshak Taşçı, “Her 5 senenin sonunda bakılır. Halk, başkan bizim için, kentimiz için ne yapmış. Hangi projeyi hayata geçirmiş. Hangi zorlukları aşarak hizmet üretmiş. Gençler için, istihdam için, gelecek için ne yapmış diye not verirler” dedi.

GELECEĞİN ANAHTARI ATAKUM

Söylemlerin icraatlarla sonuçlandığında anlam kazandığını ifade eden İshak Taşçı, “Atakum, Samsun ve Karadeniz Bölgesi’nin geleceğe uzanan yüzü olmalıdır. Teknoloji, proje ve gelişimin anahtarı ilçemiz olmalıdır. Turizm dendiğinde akla gelen yerlerin başında Atakum gelmelidir. Doğanın böylesine cömert davrandığı bir kent, atılımlarıyla ve hayata geçirdiği yatırımlarla örnek olmalıdır. Özel bir yerleşim merkezini kaderine ve kendi gelişimine terk etmek en hafif tabiriyle geleceğimize darbe vurmaktır. Bizim aday adaylığı sürecini proje ve hizmet yarışına çevirmek istememizde ki kasıt budur. Seçimler sandıktan çıkmak için değil, hizmet üretmek için yapılır. Atakum için hizmet, Atakum için Gelişim, Atakum için Proje zamanıdır” diye konuştu.

KAZANAN HALKIMIZ OLACAK

Herkesin makamların geçici olduğunu bilmesi gerektiğini belirten İshak Taşçı, “Belediye başkanları seçimle gelir ve seçimle giderler. Nasıl ki çocuklarımız belli dönemlerde karne alırlar, seçimle iş başı yapan belediye başkanlarının karnesini ise halk verir. Her 5 senenin sonunda bakılır. Başkan bizim için, kentimiz için ne yapmış. Hangi projeyi hayata geçirmiş. Hangi zorlukları aşarak hizmet üretmiş. Gençler için, istihdam için, gelecek için ne yapmış diye not verirler. Kısacası her görev süresinin sonunda bir karne oluşur. Şimdi geçtiğimiz 5 senenin notlarının verildiği döneme girdik. Atakum Halkı 30 Martta mevcut duruma bakarak kendisine ve Atakum’a hizmet edecek kişileri seçecektir. Hedefimiz kazananın sadece vatandaşımızın olacağı bir seçim süreci yaşamaktır” şeklinde konuştu.

HIZLI VE HAZIR OLMALISINIZ

Belediyelerin çok geniş bir hizmet yelpazesi olduğunu dolayısıyla belediye başkanlarının görev ve sorumluklarının da buna bağlı olarak çok ağır olduğunu kaydeden Taşçı, “Plansız, programsız ve hedefsiz hizmet üretmenin imkânsız olduğu bir makamdır belediye başkalığı makamı. 24 saati vatandaşa hizmet edecek şekilde organize etmek durumundasınız. Bir yandan gelişimi, değişimi ve geleceği kurgularken bir yandan da gündelik yaşamı en sorunsuz haliyle yaşanır hale getirmelisiniz. Sorun ve problemlerin karşısında her zaman hızlı ve her zaman hazır olmalısınız. Belediyede çalışan bütün mesai arkadaşlarınızı vatandaşa hizmet için motive etmelisiniz. Belediyede bulunma nedenlerinin vatandaş olduğunu hissettirmelisiniz. Maaşlarını belediye başkanlarının değil, hizmet etmekle yükümlü oldukları halk tarafından verildiğini anlatmalısınız” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.