real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Aralık 2013

Geleceğe Umutla Bakılıyor…

canik haber (1) (2)Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Bu şehre faydalı olacağına inandığımız ve bir çivi katkıda bulunan her yatırımcıya kapımız açık. Hedefimiz, yaşam konforu üst seviyede olan bir şehir. Halkımızın mutluluğu için çalışıyoruz” dedi.

GELECEĞE UMUTLA BAKILIYOR

Hedeflerinin mutlu bir şehir olduğunu ifade eden Başkan Genç, “Eğitimden sağlığa, kentsel dönüşümden, alışveriş merkezlerine kadar yaptığımız bütün çalışmalarımız yaşam konforu artmış olan bir şehir için. Biz şehrimizin konforunu ne kadar yükseltirsek, insanlarımızın mutluluğuna o kadar katkıda bulunuruz. Onun için biz 10 yılda Canik’te halkımızın yaşamını kolaylaştırıcı, konforunu artırıcı her alanda projeler ürettik, yatırımlar yaptık. Canik’te insanlarımız artık geleceğe daha umutla bakıyor. Çocuklarımızın geleceğe dair hayalleri genişledi, umutları arttı” dedi.

YAŞAM KOLAYLAŞTIRICI SİSTEM

Canik’te insanların yaşamlarını kolaylaştırıcı çalışmalar yaptıklarına işaret eden Başkan Genç, “21. yüzyılı iyi algılayanların geleceğe şekil verenler olacağına inanıyoruz. Bu nedenle ilçemizde şimdi ‘Akıllı Belediyeciliği’ uyguluyoruz. Elektronik Belge Yönetim Sistemi hayata geçirdik. Artık vatandaşlarımız ellerinde evraklarla, o kat senin, bu kat benim dolaşmıyor, internetin olduğu her yerden belediye ile ilgili işlemlerini yapabiliyor. Canik’te ” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.