real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
28 Aralık 2013

Geleceğe Güvenle Bakıyoruz…

ddAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, seçim kampanyasına ara vermeden cadde ve esnaf ziyaretleri yapmaya devam ediyor.

DÖRT MEVSİM ATAKUM

Hiç kimsenin Atakum’u sıradan bir yerleşim merkezi statüsünde görme şansının olmadığını kaydeden Taşçı, “Atakum için kararlı adımlar atmak gerekiyor. Bu dönemi ilçemizin lehimize çevirmek ve güzel Atakumumuzu artık gelmesi gereken noktaya taşımamız gerekiyor. Atakum’u sadece kendi dar pencerelerinden görenlerle bir yere getirme şansımızın olmadığı yaşadığımız süreçler neticesinde ortaya çıkmıştır. 4 mevsim yaşayan ve yaşanan bir kent olmak gerekiyor. Atakum’u kim ne zaman gelirse gelsin gezeceği, göreceği, heyecan duyacağı bir donanıma kavuşturmamız gerekiyor. Ticari, sosyal, tesis, turizm, sosyal alanlarda örnek çalışmalara imza atmak zorundayız. Bütün hazırlıklarımızı bunun üzerine yaptığımızı artık herkes biliyor” diye konuştu.

ATAKUM İÇİN BÜYÜK HEDEFLER

Atakum’un kendileriyle beraber projelerle, tesislerle, yatırımlarla, başarılarla anılacağını ifade eden İshak Taşçı, “Biz yola çıkarken bu kararlıkla çıktık. Biz bu göreve talip olurken bu heyecanla çıktık. Biz Atakum için büyük hedefler ortaya koyarken önce Atakum Halkı’na sonra da Atakum’un müthiş potansiyeline inandık. Siyaseti makam için değil, hizmet için bir araç gördük. Vatandaşımıza projelerimizi, hayallerimizi ve ortaya koyduğumuz vizyonu anlattık. Kendi potansiyeliyle çok ciddi noktalara gelecek bir kentin, bu durağan, bu kimliksiz, bu vizyonsuz durumu gerçekten çok üzücüdür” şeklinde konuştu.

GELECEĞE GÜVENLE BAKIYORUZ

Tek hedef ve amaçlarının Atakum’u ülkenin en önemli kentlerinden biri haline getirmek olduğunun altını çizen Taşçı, “Seçim kampanyamız süresince ilçede vatandaşlarla çok özel bir bağ ve iletişim kurduk. Her kesimden, her düşünceden ve siyasi bakış açısı ne olursa bütün Atakum Halkı’na 55de55 Atakum projelerimizi sunduk. Onlara hak ettikleri kenti ve yaşamı sadece hizmet ve çok çalışmaya elde edebileceğimizi anlattık. Gençlerimizden, esnafımızdan, köylerimizden kısacası, Atakum’un kalkınmasını ve gelişmesini isteyen herkesten büyük ilgi görüyoruz. Aramızda kurulan bu bağ ve enerji sayesinde geleceğe çok daha güvenle bakıyoruz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.