real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
06 Mart 2014

-GAZİ SAHNESİ’NDE SOLİSTLER GEÇİDİ ESTİ

IMG_1828-TSM KOROSU SANAT MÜZİĞİ SEVERLERİN KULAK PASINI SİLDİ

İlkadım Belediyesi Türk Sanat Müziği (TSM) Korosu yılın ilk konserini düzenledi. Şef Erdal Şahin yönetimindeki İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Klasik Türk Sanat Müziği Korosu Samsunlulara unutulmaz bir musiki gecesi yaşattı.

Gazi Sahnesi’nde düzenlenen konseri İlkadım Belediyesi Başkan Danışmanı Şerif Mırık,sanat müziği severler ve çok sayıda vatandaş izledi.Konsere sanatseverler yoğun ilgi gösterirken, İlkadım Belediyesi Türk Sanat Müziği (TSM) Korusu verdiği muhteşem konser ile müzikseverlerden tam not aldı. Gecede,Türk Sanat Müziği Korosu Erdal Şahin şefliğinde 20 eseri seslendirdi. Türk musikisinin unutulmayan eserlerinin seslendirildiği 2 bölümden oluşan konserde koro ilk bölümde Hicaz eserlerine yer verirken ikinci bölümde Uşşak makamında eserlere yer verdi. Yılın ilk konserinde adeta solistler geçidi yapan koro alkışları topladı.

23 Koro üyesi solist ile 18 orkestra ekibinin görev yaptığı konserde  2 saat boyunca sahnede kalarak müzikseverlerin kulak pasını silen koro, performansıyla büyük beğeni topladı. Türk Sanat ve Halk Müziği’nin sevilen eserlerini başarıyla okuyan koro, gecenin sonunda seslendirdiği ‘Sakin geç kalma erken gel” sanat müziği izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.

Gerçekten bu gece hem kulaklarımıza, hem de ruhumuza, hitap eden koro birçoğumuzu gençlik yıllarımıza götürdü diyen İlkadım Belediyesi Başkan Danışmanı Şerif Mırık,”Sakın geç kalma erken gel derken evdekileri düşünen,sanatı seven biri olarak beni de etkileyen Şef Erdal Şahin yönetimindeki  koro güçlü bir alkış hak ediyor. Ben bu vesile ile başta İlkadım Belediye Başkanım Necattin Demirtaş adına emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum. “dedi.

Gecenin sonunda Başkan Danışmanı Şerif Mırık, Samsun halkına unutamayacağı bir gece yaşatan Şef Erdal Şahin’i kutlayarak kendisine çiçek verdi.

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.