real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
05 Mart 2013

Galip Öztürk’e Hemşehri Desteği..

unlu-is-adamina-muebbet-3998913_oAyvacık Ziraat Odası, Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan işadamı Galip Öztürk’ün tutuksuz yargılanması için imza kampanyası başlattı. Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, “Toplayacağımız imzaları kendisi de bir şiir okuduğu için cezaevinde yatan Başbakanımıza göndereceğiz” dedi

Ayvacıklılar, hemşehrileri işadamı Galip Öztürk’e sahip çıktı. Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk’ün haksızlığa uğradığını ve bir yıldır tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi’nden tahliye edilerek, tutuksuz yargılanmasını isteyen Ayvacıklılar imza kampanyası başlattı. Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı önderliğinde başlatılan imza kampanyasının ilk gününde çok büyük ilgi oldu. Ayvacıklılar, Galip Öztürk’ün tutuksuz yargılanması için Başbakan’dan yardım isteyen dilekçesine imza atmak için adeta birbirleriyle yarıştı.

DEVLETİN YAPMADIĞINI YAPTI

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, imza kampanyasının başlangıcında bir konuşma yaparak, “Bugün burada bizi bir araya getiren neden Ayvacık’ın gururu ve Samsun’un Türkiye’deki tek markası olan Metro Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Galip Öztürk’ün mevcut durumudur. Şöyle ki; Sayın Galip Öztürk yaklaşık bir yıldır Silivri Cezaevi’nde tutuklu olup, yargılaması halen daha devam etmektedir. Amacımız devam eden yargı sürecini etkilemek olmayıp, sadece Ayvacıklılar olarak memleketimizin evladına sahip çıkmak, bu zor günlerde yanında olduğumuzu göstermek ve Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sesimizi ulaştırmaktır. Galip Öztürk’tür Ayvacık’ta Cumhuriyet tarihinde görülmemiş hizmetlerin altına imzasını atmış, devletin yapamadığı yatırımları tek başına yapmıştır. Eğer Ayvacık’ta kız çocukları okula gidiyorsa, eğer ki bu memlekettin en ücra köylerinde sağlık ocakları varsa; eğer ki camisiz, okulsuz köy kalmamışsa bunlar Galip Beyin eseridir. Galip Öztürk bu memleketin evladı olarak, memleketine olan borcunu fazlasıyla ödemiştir. Şimdi sıranın bize yani Ayvacık halkına geldiği kanaatindeyiz” dedi.

ADALET TECELLİ EDECEK

Avcı, Galip Öztürk’ün yargılamasının sonucunda suçsuzluğunun ortaya çıkacağına inandıklarını kaydederek, “Biz Galip Beyin yersiz ve asılsız iddialar nedeni ile yargılandığı kanısındayız. Bu memleketin dört bir köşesine bu kadar büyük yardım ve hizmetleri bulunan bir kişinin şuç işlediğini iddia etmek, kanunlara aykırı davrandığını ileri sürmek bize göre büyük bir haksızlıktır. Yapılacak olan yargılama sonunda Galip Öztürk’ün suçsuzluğu ortaya çıkacaktır. Adaletin er veya geç tecelli edeceği kanaatindeyiz. Ancak uzun ve haksız tutuklanmaların yaşandığı bu dönemlerde Ayvacık halk için hayati önem taşıyan Galip Beyin de bu haksızlığa maruz kalmaması için bizim de birşeyler yapmamız gerekiyordu. Bu nedenle bizi en iyi anlayacağına inandığımız, bu memlekette şiir okuduğu için yargılanıp haksız yere cezaevine atılan Sayın Başbakanımıza ulaştırılmak üzere Ayvacık Ziraat Odası olarak bir imza kampanyası başlattık. Sayın başbakanımızdan Ayvacık halkını derinden üzen bu haksızlığa bir an önce son verilmesi konusunda bize yardımcı olmasını talep etmekteyiz. Sayın Başbakanımızın Ayvacık halkının bu haykırışına kulak vereceğine inancımız tamdır. Şunu da belirtmek isteriz ki; Sayın Galip Öztürk tahliye edilene kadar Ayvacık halkı olarak elimizden gelen tüm gayret ve çabayı sergileyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

KAYNAK: HABER GAZETESİ

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Galip Öztürk’e Hemşehri Desteği..” için 2 Yorum

  1. Mustafa yILMAZ dedi ki:

    Galip Bey inşallah çıkacak. Bu bir Cemaat Operasyonudur.

  2. SAMSUNLU GURBETÇİ dedi ki:

    Galip Öztürk’e Ayvacıklıların yaptığı anlamlı

.