real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
16 Haziran 2013

Galip Öztürk kızını evlendirdi…

DÜĞÜN KÜCÜK1Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk’ün kızı, AVTER Yönetim Kurulu Başkanı Ayten Öztürk, 14 Haziran Cuma günü Cevahir Otel’de turizmci Barlas Ünal ile yaşamını birleştirdi. Görkemli düğün iş ve sanat dünyası ile karayolu yolcu taşıma sektörünü buluşturdu.

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk’ün kızı Ayten Öztürk turizmci Barlas Ünal ile dünyaevine girdi. İstanbul Grand Cevahir Otel de düzenlenen düğünün ev sahipliğini Öztürk ve Ünal aileleri yaptı. Ev sahipleri konuklarını kapıda karşıladı.

Düğüne, iş, sanat ve politika dünyası ile karayolu yolcu taşımacılığı sektörünün önde gelen isimleri katıldı. Türkiye’nin dört bir yanından gelen bine yakın konuğun katıldığı düğünde, sektör duayenleri Mustafa Dağıstanlı ve Mehmet Özcan, TOFED Genel Başkanı Mehmet Erdoğan ve Yönetim Kurulu üyeleri, TOF Genel Başkanı Mustafa Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, AVTER eski Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yalamanoğlu, Metro Holding CEO’su Ertan Çakır, Metro Turizm Genel Müdürü Umut Kahraman, Atlas Yazılım Bilişim A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hasancan Yalamanoğlu, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkan Danışmanları Erdem Yücel ve Necmi Hatipoğlu, AVTER Genel Müdürü Mustafa Özata ve Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tekin, milletvekilleri, belediye başkanları, iş dünyasının önde gelen isimleri, üretici ve yan sanayi firmalarının yöneticileri, Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay, sanatçılar Cengiz Kurtoğlu, Bülent Serttaş, Samsunlu ünlü futbolcu Tanju Çolak, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Samsunspor eski Başkanı İşadamı Sezgin Gümüş’ün yanı sıra çok sayıda davetli genç çiftin mutluluğuna tanıklık etti.

Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Kahyaoğlu’nun kıydığı nikahın şahitliğini Sanatçılar Orhan Gencebay ve Cengiz Kurtoğlu, sektör duayeni Mehmet Özcan, 22. Dönem milletvekili Aziz Akgül, Erhan Nasyalçın, Başarı Üniversitesi Rektörü Yunus Bekdemir, işadamı İbrahim Cevahir ve Afitap Ünal yaptı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.