real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
31 Ocak 2014

Ferhat Günaydın Kutlukent Ziyareti..

1557522_582402318502923_167458547_nMHP Samsun Büyükşehir belediye başkan adayı Dr Ferhat GÜNAYDIN seçim çalışmalarına Kutlukent beldesi  ve Samsun kent merkezinde devam ediyor.

Sabah saatlerinde Pazar ve esnaf ziyaretlerinde bulunmak üzere Kutlukent e giden Günaydın, yaptığı açıklamada : Bölgeyle ilgili eksik ve talepleri yerinde görüp tespit ediyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz. Görülen o ki sanayi bölgesi olarak bilinen Kutlukent in daha büyük ve ciddi yatırımlara ihtiyacı var. Sanayicinin desteklenip, yatırımcıyı çekmek için ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Şimdiden yaptığımız görüşmeler gösteriyor ki sanayici yatırım yapmak istiyor fakat altyapı ve arazi desteğine ihtiyac duyuyor fakat bulamıyor. Bizler belediye olarak sanayi ve tarım yatırımlarını önemsiyor ve projelerimizi paylaşıyoruz.. İnsan odaklı çalışma ve hizmet ancak böyle olur. İnsanların dualarını ve oylarını istemek için önce bunu hak etmek gerekir. Çok şükür yapamayacağımız işlerin sözleri vermiyoruz. Bu bölgemiz hem tarım ve hayvancılık hem de sanayi potansiyeli olan kentimizin gözbebeklerinden biridir. Ve bilinmelidir ki, önümüzdeki dönem Samsun un parlayan yıldızlarından biri Kutlukent olacaktır. dedi.

 

Seçim gezilerine Bulvar caddesi ziyaretlerinde devam eden MHP li GÜNAYDIN    esnaf la bir araya geldi. Yaptığı açıklamada :  Samsun’umuzun ana damarı olan caddemiz görülüyor ki tıkanmıştır. Esnafın hali ortada, aracını park edecek yeri yok. Müşterisi gelip park etse ayrı bir ücrete maruz kalıyor. Ne vatandaş ne esnaf nede şehir dışından gelen insanımız arabasını park edip kafası rahat bir şekilde işine bakamıyor. Acaba ceza öder miyim? endişesi içinde. Görülüyor ki sayın başkan bunu da becerememiştir. Bu konuyla ilgili araştırmalarımız da devam ediyor. Alınan otopark paraları nereye harcandı, ne yapıldı? Merak içerisindeyim. Kanun maddeleriyle belirlenmiş otopark yerleri ne durumda? Bu alanlar nasıl kullanılıyor? sorusu bilinmezliğini koruyor. dedi

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.