real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
03 Haziran 2013

Eylemcilere ÇEKİÇ fırlattı…

sakallıkücükTaksim’de devam eden Gezi Parkı’ndaki direniş kıvılcımı Samsun’a da sıçradı. Son 3 gündür gün boyunca farklı gruplar farklı saatlerde eylem yapıyor. Önceki gün Atakum’da yapılan eylemde 192 gösterici gözaltına alındı. Atakum’da yapılan protesto yürüyüşüne İlahiyatçı yazar İhsan Eliaçık da katıldı. Dün ise bir vatandaş eylem yapan göstericilerin üzerine çekiç fırlattı.

İstanbul Taksim’de devam eden Gezi Parkı protestolarının yankısı Samsun’u da etkiledi. Önceki gün AKP Atakum İlçe Başkanlığı binası önünde polisle karşı karşıya gelen göstericiler parti binasını taş yağmuruna tuttu. Polis göstericilere biber gazı, tazyikli su ve copla müdahale etti. Uzun süre devam eden olaylarda 192 gösterici gözaltına alındı.

İstanbul Taksim Gezi Parkı’ndaki gelişmeleri protesto etmek için toplanan yaklaşık 3 bin kişi, yürüyüş düzenledi. Adnan Menderes Caddesi’nde bulunan Atakum Amfi Tiyatro’da toplanan kalabalık, pankartlar Türk bayrakları ile Gezi Parkı’nda yaşananlara tepki gösterdi.

Atatürk Bulvarı’nı trafiğe kapatan grup, yol üzerindeki AKP Atakum İlçe Başkanlığı’nın önüne geldi.

Güvenlik kuvvetleri parti binası önünde panzerlerle grubun önünü kesti. Bina önünde basın açıklaması yapmak isteyen gruba izin verilmedi. Uzun tartışmalar sonunda bir anda ipler koptu. Protestocu grup ile güvenlik güçleri arasında kovalamaca başladı. Parti binası ve polise taş atan gruba polis panzerler, tazyikli su ve biber gazı ile müdahale etti.

Grup, yolu çöp konteynırları ile trafiğe kapattı. Çatışmalar ara sokaklarda da devam etti. Polisin biber gazlı müdahalesinden çevre sakinleri de etkilendi. Polisle vatandaşlar arasında zaman zaman tartışmalar yaşandı. Olaylarda yaralanan bazı göstericiler ambulanslarla hastanelere götürüldü.

EVİN PENCERESİNDEN ÇEKİÇ FIRLATTI

TGB’nin düzenlediği yürüyüşte bir vatandaş evinin penceresinden yürüyüş yapanların üzerine çekiç fırlattı.

Taksim’de yaşanan olayları protesto eden Türkiye Gençlik Birliği (TGB) üyeleri Öğretmenevi önünde toplandı. Çiftlik Caddesi’ni yola kapatarak yürüyen topluluk daha sonra Gazi Caddesi’ni trafiğe kapattı.

Yürüyüş sırasında evinin balkonundan gruba sözle sataşmada bulunan bir vatandaş önce tükürüp su fırlattı. Daha sonra içeriden aldığı çekici grubun üzerine fırlattı.

Çekiç kimseye isabet etmezken büyük bir facianın eşiğinden dönüldü.

Grubun da çekiç fırlatan vatandaşa tepki göstermesi üzerine polis müdahale etti.

Polis vatandaşın evine giderek durumu kontrol altına aldı.

Kaynak: Oda Tv

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.