real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
24 Temmuz 2013

EVDEN 5 KAMYON ÇÖP ÇIKTI.

evden-5-kamyon-cop-cikti-39s_galeriÇÖP EV GÖRENLERİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ.

İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler Yenidoğan Mahallesi Tuna Sokak’ta bulunan çöp eve müdahale ederek dezenfekte etti.

Yenidoğan Mahallesi Tuna Sokak’ta yalnız yaşayan şahsa ait evden kötü kokular gelmesi üzerine komşular İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nü arayarak yardım istedi. Şikâyet üzerine harekete geçen İlkadım Belediyesi Zabıta Ekipleri tek katlı baraka görünümündeki çöp eve müdahale etti. Eve girmekte güçlük çeken ekipler, biriken çöpleri dışarı atmakta bir hayli zorlandı. Evsel atık, çöp, karton kutu, plastik ve teneke kutularının dışarı çıkarılmasını sağlayan belediye ekipleri titiz çalışma sonucu çöp evden 5 kamyon çöp çıkardı. Belediye ekipleri tarafından boşaltılan çöpler kamyonlara doldurularak götürüldü. Zabıta ekipleri evden çıkan geri dönüşümü olan atıkları, lisanslı firma yetkililerine teslim etti. Geriye kalan çöp eşyaları çöp depolama sahasında imha edildi.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN TEŞEKKÜR

Mahalle sakinleri ise, evden çok pis kokuların geldiğini, bu nedenle sıcak havada evlerinin pencerelerini bile açamadıklarını, yerinde ve zamanında olaya müdahale eden zabıta ekiplerine teşekkür etti.

HALK SAĞLIĞI İÇİN

Zabıta gözetiminde evde bulunan çöpleri alan belediye ekipleri, evi ve bulunduğu apartmanı ilaçlayarak dezenfekte etti. Konu hakkında açıklama yapan İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürü Yunus Sandallı, İlçede yaşayan vatandaşlarımızın çevre ve kendi sağlıkları için bu tür durumlarda Alo 153 arayarak mutlaka haber vermesi gerektiğini belirtti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.