real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
16 Mayıs 2013

ESTETİK İHTİYAÇ YADA LÜKS OLABİLİR

İstanbul’un en kaliteli ve özel sağlık merkezlerinden biri olan Estethica ile meme büyütme operasyonları da güvenle yaptırılabilir. Kurumum merkezi İstanbul’da, Ataşehir, Levent ve Bakırköy İlçelerinde bulunmaktadır. Kurumun tüm merkezlerinde, aynı temizlik ve hijyen ortamı, aynı uzman ekip anlayışı, titizlik ve özen gösterilmektedir. Öte yandan, kurum her merkezinde, en son teknolojik gelişmelerle donatılmış cihazları kullanmaya da dikkat etmektedir. Bu anlamda, tüm hastaların son derece memnun kaldığı söylenebilir. Estethica ile başta meme büyütme konusunda estetik operasyonlar olmak üzere, meme dikleştirme ve küçültme ameliyatları, diğer estetik uygulamalar, zayıflama, bölgesel zayıflama ve sağlıklı yaşam, saç ekimi, akupunktur, genel cerrahi, kadın rahatsızlıkları gibi alanlarda yardım alabilirsiniz.

Saç dökülmesi hem erkeklerde hem de kadınlarda görülebilen bir problemdir. Kadınlara nazaran erkeklerde daha fazla görülen saç kayıpları, 25 yaşına kadar erkeklerin %25’ini, 40 yaşına kadar %40’ını, 50 yaşına kadar %50’sini etkiler. Erkeklerde saç dökülmeleri alnın iki tarafının açılması, tepedeki saçların dökülmesi ya da tüm saçların kaybedilmesi şeklinde görülebilir. Kadınlarda ise kısmi dökülmelerden daha çok genel bir dökülme söz konusudur. Kadınlarda saç dökülmeleri kellikten daha çok seyreklik ile sonuçlanır. Saçlarındaki dökülmelerden şikayetçi olan biri, mutlaka uzman bir hekime başvurmalıdır. Bir tedaviye geçilmeden önce,  uzman hekim tarafından saç dökülme tipinin tespit edilmesi doğru olacaktır. Bununla birlikte saç temizliği ve saç bakımı da saç dökülmelerini tetikleyecek önemli etkenlerdir. Yağlı ve bakımsız saçlar, temiz ve bakımlı saçlara nazaran çok daha erken ve hızlı bir şekilde dökülecektir. Bu yüzden kişiler saç bakımlarına ve saç temizliklerine oldukça özen göstermelidirler.

Saç ekimi işlemi uzman kişiler tarafından yapıldığında oldukça başarı gösterebilen bir işlemdir. Saç ekiminin gerçekleşme aşamaları şu şekildedir. Hata saç ekiminden önce saç ekimi yapacak olan doktora muayene olmalıdır. Muayene anında yapılan saç analizi tedavinin ilk adımı olarak söylenebilir. Muayene sırasında saç ekimi yapılacak hastanın saç ekimine uygun olup olmadığı tespit edilir. İkinci aşama ise planlamadır. Saç ekimi operasyonundan önce saç ekimini yapacak uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır. Bu aşama doğal saçlara kavuşabilmenin en önemli aşaması olarak kabul edilmektedir. Üçüncü aşama check-up aşamasıdır. Bu aşama operasyondan üç gün önce ya da operasyon sabahı yapılması gereken bir işlemdir. Bu sayede hastada var olan ve risk taşıyan hastalıklar tespit edilmiş olur. Önlem alınır. Bir sonraki aşama lokal anestezi aşamasıdır. Bu aşamada saç derisine çok küçük iğnelerle lokal anestezi uygulanır Bu sayede hasta operasyon boyunca hiçbir ağrı sızı hissetmez.  Ayrıca hastaya antibiyotik, ağrı kesici ve ameliyat sonrasında hastanın yüzünün şişmemesi için bir takım ilaçların olduğu bir serum verilir. Hasta diğer operasyonlardan çok farklı olarak bu işlem sırasında hasta TV izleyebilir kitap okuyabilir.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.