real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Kasım 2013

Esnafımızın Yol sorununu Çözeceğiz…

seçilenlerAK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz,Gülsan Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz, seçim çalışmaları kapsamında Gülsan Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafları tek tek gezenTülay Kavraz, sorunları dinlerken çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Tülay Kavraz, seçim çalışmaları kapsamında sanayi esnafını ziyaret ettiklerini belirterek, “Gülsan Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek esnaf ve sanatkarlarla buluştuk. Esnafların yol sorunu başta olmak üzere bir çok sorun ile karşı karşıya olduğunu gördük. Sorunları tek tek not aldık. Göreve geldiğimiz takdirde sorunların çözümü için elimizden gelen gayreti göstereceğimiz söyledik” dedi.

Esnaf ve sanatkarın toplumu ayakta tutan en önemli dinamik olduğunu belirten Kavraz, “Esnaf ve sanatkarımız insanların ihtiyaçlarını karşılamada her zaman birinci adres olmuştur. Ekonominin de can damarını oluşturan esnaf ve sanatkarımız adeta toplumun çimentosudur. Bu anlamda esnaf ve sanatkarın sorunlarının çözülmesi öncelikli görevlerimiz arasında yer alacaktır” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.