step mom and son porn videos

logo

reklam
17 Temmuz 2013

Esnafa Müjdeymiş…

New_konasSamsun’da birbiri ardına açılan AVM’ler ve piyasadaki durgunluk sebebiyle küçük esnaf zor durumdayken, esnaf ve sanatkarların temsilcileri ise ilginç yollara başvuruyor. 19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Adnan Konaş el ilanı bastırarak kredi dağıtmaya çalışıyor…

19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi kredi dağıtımında Bankaların bile aklına gelmeyen bir uygulama başlattı. Esnaf ve sanatkarın kullandığı krediden Yüzde 2 kesinti payı alan Esnaf kooperatiflerinden olan 19 Mayıs Esnaf ve sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi el ilanı bastırarak Samsun’da kapı kapı dağıtmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde Samsunspor’a 15 bin lira bağışlayan ve bu kararı yönetim kuruluna sormadığı için bazı üyelerinden tepki aldığı söylenen Adnan Konaş’ın Başkanlığını yaptığı kooperatifin sıradışı uygulaması TV reklamlarıyla vatandaşın aklını çelmeye çalışan bankalarla el ilanı dağıtarak mı rekabet edecekler sorusunu akla getiriyor.

Bastırılan el ilanında kooperatifin yeni hizmet binasına da vurgu yapılırken, bu uygulamaya diğer kooperatiflerin ne tepki göstereceği ise merak konusu oldu.

Şehir de açılan Alışveriş Merkezleri ve piyasadaki durgunluk sebebiyle zor günler geçiren ve adeta borç batağına giren esnaf ve sanatkarlar çareyi banka ve esnaf kooperatiflerinin verdiği krediler de ararken, şehirdeki icra dosyaları ise gün geçtikçe artmaya başladı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.