real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
21 Şubat 2014

ESNAF ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

IMG_5805İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Gülsan Sanayi sitesi içinde faaliyetlerini sürdüren keresteciler sitesinin deki işyerlerini tek tek ziyaret eden Demirtaş, Herkesin ve her şeyin bir kimliği var. Bu anlamda Keresteciler Sitesinin kimliğinin de üretim olduğunu dile getirdi.

İlkadım’a kazandırdığı projelerle ilçenin prestijini arttıran Başkan Demirtaş,esnaf buluşmalarına ara vermeden devam ediyor. Sanayi esnaf ziyaretlerinin akabinde kerestecilik mesleki hayatlarını idame ettiren esnaf ile buluşan Demirtaş, ilk önce projelerini anlattı sonra esnafı dinledi. İlkadım Belediye  Başkanı olmanın, her kesimi kucaklamaktan ve insana değer vermekten geçtiğini” kaydeden Demirtaş, “Biz hizmet için halkla iç içe,dürüst,ilkeli, yönetim anlayışını benimsiyoruz ” dedi

İlkadım Belediyesi olarak ilçeye prestij kazandıracak her türlü çalışmanın içinde olduklarının altını çizen Başkan Demirtaş, “Sanayi esnafıyla daha önce birkaç kez buluştuk. Belli sıkıntılarınız var bunları biliyoruz. Biz kamu olarak atılması gereken adımları attık. Aynı özveriyi sizden de bekliyoruz. Sizin birlik olmanız, birlikte hareket etmeniz ve ne istediğinize karar vermeniz hizmet verme adımları hızlandıracaktır” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.