step mom and son porn videos

logo

16 Ocak 2014

Esnaf Ekonominin Can Damarıdır…

IMG_8251Samsun Sanayi esnafını tek tek gezerek problemlerini dinleyen ve belediye çalışmaları hakkında bilgilendirme yapan Başkan Demirtaş, biz üzerimize düşen sorumlulukların bilincindeyiz. Esnafımızın istek ve şikayetlerini dinliyoruz, eksikleri ve bunların çözümünü de biliyoruz “dedi.

Ülkemizin bel kemiği olan esnaflara yönelik  bir dizi ziyaret düzenleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, sanayi esnafını gezerek istek ve talepleri değerlendirdi. Esnafa ‘hayırlı işler’  dileklerini ileten Başkan Demirtaş esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Gezdiği, tokalaştığı, sohbet ettiği esnaf ve vatandaşların şikayetlerini dikkatle dinleyen Başkan Demirtaş, sorunlara kanunların kendisine verdiği yetki dahilinde müdahale edeceğini ifade etti.

ESNAFIMIZ EKONOMİNİN CAN DAMARIDIR

Esnaf ve sanatkarın ekonominin can damarı olacağını dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Baba mesleğini icra eden, ekonomiye katkı sunan, istihdam sağlayan, üreten insanımız belediyenin başının tacı olacak” dedi. Halkımızın refahı ve mutluluğu için attığı kararlı adımların tavizsiz devam edeceğini söyleyen Başkan Demirtaş,Esnafımızın istek ve beklentileri doğrultusunda kendimize bir yol haritası çizeceğiz. Biz bu yolda ‘Sevgi, saygı ve hoşgörü’ çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ziyaretlerimiz sırasında bizi güler yüzle karşılayan, samimiyeti ve sevgisinden şüphe etmediğimiz esnafımıza teşekkür ediyorum” dedi.

IMG_8175 (1)SANAYİ ESNAFI AHDE-VEFAYI UNUTMADI.

Başkan Demirtaş’ı bağrına basan sanayi esnafı Samsun’da yaşanan sel felaketi sonrası hem Canik ilçesine hem de sanayi esnafına yardım eli uzatarak belediyenin makine parkındaki araçları seferber eden  su,çorba ekmek uygulaması hayat desteği veren   Başkan Demirtaş’ı bağrına basarak teşekkür etti.

 

 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.