real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Ağustos 2013

Eski Bakan’a Vefa

İKİ DÜRÜST VE ÇALIŞKAN SİYASETÇİ YANYANA

özalpziyaret (3)DEMİRTAŞ’TAN BÜYÜK VEFA

Türk siyasetinin bir dönemine yaptığı hizmetlerle damga vuran 90 yaşındaki Eski Orman ve Ulaştırma Bakanı Hüseyin Özalp’i Başkan Necattin Demirtaş istirahat ettiği evinde ziyaret etti.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Eski Orman ve Ulaştırma Bakanı Hüseyin Özalp’i evinde ziyaret ederek, vefa örneği gösterdi.

“ÖZALP TÜRK SİYASETİNE HİZMETLERİYLE DAMGA VURMUŞTUR”

Türk siyasetine bir dönem iz bırakan Eski Orman ve Ulaştırma Bakanı Hüseyin Özalp’i istirahat ettiği evinde ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ülke ve Samsun siyasetinde önemli icraatlar yapan Özalp’ın Yakın Türk Siyaset Tarihinde önemli vazifeler üstlenmiş erdemli bir insan olduğunu söyledi.

özalpziyaret (4)DEMİRTAŞ’TAN ÖZALP’E PLAKET

Bir önceki yerel seçimler öncesi de, Eski Samsun Milletvekili, Orman ve Ulaştırma Bakanı Hüseyin Özalp’i ziyaret ettiğini ifade eden Başkan Demirtaş, Yaptığı nezaket ziyaretinde, Milletvekilliği ve Bakanlığı öneminde Samsun’a ve Samsunlulara yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı Özalp’e plaket takdim etti.

ÖZALP; “AĞABEYİN HER ZAMAN YANINDA”

Kendisine yapılan ziyaretten dolayı mutluluğunu ifade eden Eski Orman ve Ulaştırma Bakanı Hüseyin Özalp, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı takip ettiğini ve yaptığı icraatlarını beğendini söyledi. Siyasete veda ettiği günden bugüne, eski dostlarıyla ilişkilerini sürdürdüğünü anlatan Hüseyin Özalp, Başkan Necattin Demirtaş’a ‘ağabey’ kimliğiyle her zaman yanında olacağını, elinden gelen desteği vereceğini kaydetti.

 “KÖYLÜYÜ BEN İKNA ETTİM”

Siyasi hatıralarını ve ilişkilerini Başkan Demirtaş ile paylaşan Özalp, “ Samsun 19 Mayıs Üniversitesi ve Samsun Limanının temellerini biz attık. Başbakan Süleyman Demirel ile o dönemde üniversitenin temellerini atacağımız zaman köylü o bölgeye üniversite yapılmasına karşı çıkıyordu. Köylü orada üniversite istemiyordu. Eski Orman Genel Müdürlüğü yaptığım için köylüyü iyi tanırım.  Köylüye, ‘- Buralar yatırım cenneti olacak. Varlık geliyor. Servet geliyor. Buralara hayat gelerek zenginleşeceksiniz.’ dedim. O zaman köylüyü ben ikna ettim.” diye konuştu.

Bir saat süren sohbetin sonunda Hüseyin Özalp’in elini öperek ziyaretine tekrar geleceğini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,  ziyaretin anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından Özalp’in yanından ayrıldı.

özalpziyaret (2)Hüseyin Özalp Kimdir.?

1923 Trabzon Vakfıkebir doğumlu, Türk Siyasetinin bir dönemine iz bırakan Hüseyin Özalp, 12, 14, 16, 18,  ve 19. Dönem Samsun Milletvekilliği, TBMM Başkanlık Divanı İdari Amirliği, Kızılay Genel Başkanlığı, Orman Genel Müdürlüğü ile 31, 32 ve 43. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinde Orman ve Ulaştırma Bakanlıkları yaptı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.