step mom and son porn videos

logo

reklam
23 Şubat 2014

ERDOĞAN’A İHANET Mİ EDİYORLAR?

indirSamsun Siyasetinin merkezi neresi?

Daha doğrusu hangi lobinin kararları daha etkili?

Kimileri OF Çaykara derneğindeki yönetimin aldığı kararlar dese de

Samsun siyasetini yöneten güç Çarşamba ilçesi.

AK Partinin Yerel seçim sürecinde en fazla sıkıntı yaşayan ilçesi de Çarşamba.

17 Aralık Operasyonunun ardından Hükümet Cemaat kavgası giderek büyürken, cemaatin yerel yönetimleri ele geçirme operasyonu da diğer taraftan tıkır tıkır işliyor.

Hükümet cemaat kavgasının Samsun’da yaşandığı yerin merkezi Çarşamba ilçesinde durum nasıl?

Samsun’da Fethullah Gülen cemaatinin haftalık toplantılarını kaçırmadığı iddia edilen Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar söz konusu lobi tarafından tekrar aday yapılırken, cemaatin yurdu olan Recep Tanrıverdi Kız Öğrenci yurdunun mütevelli heyetinde olan ve cemaatin finans işlerini yönettiği iddia edilen İshak Köksal’da meclis üyeliğinde aday gösterildi.

Evet bunlar Fethullah cemaatine karşı savaş veren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın partisi AK Parti de yaşanıyor.

Aynı lobi tarafından İlçe Başkanlığına atanmasına rağmen tepkilerden sonra istifa eden ve 10 günlük ilçe başkanlığında Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğünün yakıt ihalesini kapan Anıl Seyfi Arslan’da yine meclis üyeliği listesinde.

CHP’lilerle alem yaparken fotoğraflanan Arslan’ın meclis üyeliğinde hangi ihaleleri kapacağı şimdiden merak konusu oldu.

Yani bir yandan temizlik diğer yandan sızıntı devam ediyor.

AK Parti Genel Merkezinin Çarşamba ilçesindeki Cemaat operasyonunu bizzat Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a rapor etmesini isteyen bazı partililerin çalışmasını sürdürdüğü öğrenildi.

SAMSUN ÖZEL HABER

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

ERDOĞAN’A İHANET Mİ EDİYORLAR?” için 1 yorum

  1. İsim * dedi ki:

    AKP nasıl oluştu. CHP, MHP, RP den parti vizyonundan ve misyonundan kaçan kişilerden oluştu ve (Aslından Kaçanların PartisiI yani AKP kuruldu. Ülkemizdeki her partinin belli bir taban seçmeni var… AKP nin tabanı kimden oluştu, yukarıda belittiğim gibi.. Ama onlar da geriye bağımsız olarak ayrılıyor, neden aktif politikayı bırakmıyorlar… POLİTİKAYI bırakamazlar. POLİTİKA Yunanca bir kelimedir ve yalancı anlamındadır. Bu kelimelin anlamını öğrenmş olmalılar ki, şimdilerde siyasetçi diyorlar.

    Al birini vur öbürüne..

.