real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
24 Ocak 2014

ENGELLER BİRLİKTE AŞILACAK…

q1Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, “Bu kent bir yere gelecekse ancak ve ancak halkıyla bütünleşerek gelecektir. Engelleri aşmanın en iyi yolu budur. Yıkılmayacak, yılmayacak olan bağ budur. Bu, yeni ve güçlü Atakum’un temeli olacaktır. Başarı benim diyenlerle değil, başardığında da biz diyebilenlerin eseridir” dedi.

SÜRECİN KAHRAMANI HALKIMIZ OLACAK

Atakum, müthiş potansiyeliyle gerek Türkiye ve gerekse dünyanın sayılı kentlerinden biri olması gerektiğinin altını önemle çizen İshak Taşçı, “Bu güne kadar kişilerin kendi düşüncelerinin önem kazandığı bir Atakum gerçeği yaşanmıştır. Bu da halktan kopuk bir belediyecilik anlayışının oluşması anlamına gelmektedir. Bizce mesele kentin ihtiyaçlarının belirlenmesi kadar, halkın istekleri ve düşüncelerinin de dikkate alınmasıdır. Çünkü Atakum oldukça bilinçli bir halk topluluğudur. Bu süreci en başından itibaren Atakum Halkıyla beraber yürütme kararı almamızın temel nedeni budur. Projelerimizi hazırlarken, sorunları belirlerken hep onlarla birlikte olduk. Araştırmalarımızı ve analizlerimizi de onlarla paylaştık. Vatandaş nasıl bir Atakum istiyor sorusunun cevabını almadan yola çıkmak, halkı yok saymak anlamına gelir” diye konuştu.

ENGELLER BİRLİKTE AŞILACAK

Dünyada ki en büyük gücün hala daha insan olduğunu belirten Taşçı, “Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin baş aktör her zaman insandır. Geliştiren de değiştiren de insandır. Bence dünyanın en önemli güçlerinden biri hedefe inanmış ve inandığı yolda ilerleme cesareti gösteren topluluklardır. Atakum’u bölgenin, ülkemizin ve dünyanın bir değeri haline getirmek ancak halkıyla birlikte mümkündür. Aksi her tutum bu önemli yerleşim merkezini sıradanlaştırmak anlamına gelecektir. Daha önce de belirttiğim gibi kimse Atakum için daha azına razı değildir. Bu kent bir yere gelecekse ancak ve ancak halkıyla bütünleşerek gelecektir. Engelleri aşmanın en iyi yolu budur. Yıkılmayacak, yılmayacak olan bağ budur. Bu yeni ve güçlü Atakum’un temeli olacaktır. Başarı benim diyenlerle değil, başardığında da biz diyebilenlerin eseridir. Yeni Atakum, biz diyenlerin eseri olacaktır” şeklinde konuştu.

30 MARTTA SANDIKTAN HALKIMIZ ÇIKACAK

Dünyada hiçbir başarı hikâyesinin mücadele etmeden, ortaya bir emek koymadan ve engelleri aşmadan oluşmadığını ifade eden İshak Taşçı, “Bunun için ise kararlılık gerekir. Hedef gerekir. Şartları değil, engelleri değil, hayalini ve inancını güçlü kılanlar için zafer vardır. Atakum’un örnek bir kent olması, bir merkez haline gelmesi için ihtiyacımız olan işte tamda budur. Bilimin, analizlerin ve ortak aklın değeri ancak bu şekilde ortaya çıkar. Plan, program ve organizasyon ancak o zaman hedefe ulaştırır. Atakum ancak halkıyla bütünleşirse gerçek kimliğine bürünecektir. Çok açık ifade ediyorum ilçemizin en büyük gücü halkıdır. 30 Mart işte bu gücün sandıktan kendi hikâyesini bütün Türkiye’ye ilan edeceği gündür. Proje, istihdam, yatırım ve turizm çizgisi olan bir Atakum Belediyesi hepimizin eseri olacaktır” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.