real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
14 Şubat 2014

EN GÜZEL SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

 IMG_6785-14 ŞUBAT’I HATIRLAMAK İSTEYEN 21 ÇİFT NİKAH MASASINA OTURDU

İlkadım’da evlilik tarihlerinin özel olmasını ve unutulmamasını isteyen çiftler 14 Şubat Sevgililer Günün nikah masasına oturdu.

İlkadım  Belediyesi Nikah Memurluğu, Sevgililer Günü’nde de evlenmek isteyen çiftlere kapılarını açtı. Sevgililer Günü’nde, hizmet veren evlendirme memurluğu nikah kıydırmak isteyenlerle doldu taştı. Yıldıray Çınar Kültür Merkezi Evlendirme Memurluğuna 14 Şubat sevgililer günüde başvuran 21 çiftten evlilik yolunda ilk adım 14 Şubat 2014 Saatlerin 14.00 gösterdiği  bu özel güne saklayan  Nurgül  Köse ,Eren Yurdakan çiftinin nikahını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş kıydı.Genç çiftin nikahı kıyarken espiri ve şakalar yapan Başkan Demirtaş, 14 Şubat bir tek güne sığdıramadığımız, hayatımızın her anında yer alan sevgi denilen kutsal duygunun, sembolik olarak kutlandığı gün. 14 Şubat, yaşamın özü, anlamı olan ve yaşamı güzelleştiren duygularımızı sembolik de olsa anladığımız ve anlattığımız gün. Bu duygu ve düşüncelerle yolu sevgiden geçen herkesin 14 Şubat sevgililer gününü kutluyor, genç çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum “dedi.

IMG_6788BİZİ BİRBİRİMİZE YAKINLAŞTIRAN DUYGU SEVGİDİR

Yurdakan çiftinin evlilik cüzdanın gelin Nurgül hanıma takdim eden Başkan Demirtaş,evlilik yolunda ilk adım attıkları birlikte bir hayat sürmek adına imza altına alınan nikah kalemini damat Eren beye takdim etti.Genç çifte Kahve-Fincan takımı hediye ederek çiftte sürpriz yapan Başkan Demirtaş, Bizi birbirimize yakınlaştıran duygudur sevgi. Sevgilerimizi paylaşalım ve çoğaltalım “dedi.

EN GÜZEL SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Çiftler nikah sonrası yaptığı açıklamada, önceden aldıkları kararla 14 Şubat Sevgililer Günü’nde tanışıp 1 yıl sonra aynı günde nikah yaptıklarını böylece birbirlerine en güzel sevgililer günü hediyesi verdiklerini söyledi.

BAŞKAN DEMİRTAŞ SEVGİLİLERİ  UNUTMADI 10.000 ADET GÜL DAĞITTI

14 Şubat sevgililer gününde idari binalardaki belediye personel ininde sevgililer günü Mecidiye,Çiftlik,Fatih Sultan Mehmet,Gazi Caddesi ve 100.Yıl Bulvarı üzerinde vatandaşlara 10.000 adet gül dağıtarak  kutlayan Başkan Demirtaş, 14 Şubat Sevgililer Günü münasebetiyle ilçemizdeki vatandaşlarımıza ve personelimize gül dağıttık. Bugün sevgi günüdür. Sevgi ile başlayan bu günün inşallah bundan sonraki süreçte de kentin, ülkenin ve dünyanın barış ve kardeşlik içerisinde, herkesin birbirine sevgi ile baktığı günün miladı olmasını ümit ediyorum. Onun için sevgi tohumları ekip, sevgi çınarlarının yetişmesine vesile olmamız gerekir diye düşünüyorum. Dargınlıkların olmadığı, sevginin öne çıktığı günler yaşamak dileğiyle, herkesin 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutluyorum “dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.