real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
21 Mart 2013

En Çok Paylaşılan Fotoğraf……

haber_4dbad4b2e9844Abdullah Öcalan’ın mesajının okunmasının ardından özellikle sosyal paylaşım sitelerinde öfke patlaması yaşanıyor. 30 Bin kişinin katilinin barış ve dostluktan bahsetmesine tepkiler çığ gibi büyürken, özellikle 29 Ekim’de yürüyüşe biber gazıyla müdahale eden emniyetin adeta PKK şovuna dönüşen Diyarbakır kutlamalarına müdahale etmemesi büyük tepki çekti. Alanda tek bir türk bayrağı çekilmezkeni PKK’nın renklerini taşıyan ve Kürdistan sloganı atan PKK’lılar alanı doldurdu.

APO’NUN MESAJI OKUNDU

Diyarbakır’daki Nevruz kutlamasında Öcalan’ın 5 sayfalık mesajını BDP’li Sırrı Süreyya Önder ve Pervin Buldan Türkçe ve Kürtçe okudu. Önce Kürtçe okunan mesajında Öcalan, ”PKK’ya silahlar sussun, sınır dışına çıkın” çağrısı yaptı. Öcalan’ın dikkat çeken mesajlarından biri de ”Tıpkı yakın tarihte Misak-ı Milli çerçevesinde, Türklerin ve Kürtlerin öncülüğünde gerçekleşen Kurtuluş Savaşı’nın derinleşmiş bir türevini yaşıyoruz” sözleri oldu

MHP’LİLER TEPKİLİ

MHP Meclis grubu, Öcalan’ın çağrısını değerlendirmek için toplandı. MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Şandır, değerlendirme sona erince düşüncelerini paylaşacaklarını söyledi. Grup toplantısı için yerlerini alan milletvekillerinin sıraların üzerine Türk bayrakları serdikleri ve şehit fotoğrafları koydukları görüldü

MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır, gazetecilere yaptığı açıklamada, Genel Kurul açılmadan önce partili milletvekilleriyle bir araya geldiklerini belirterek, toplantıda Diyarbakır’daki nevruz etkinliğindeki görüntüleri değerlendirdiklerini söyledi.

Diyarbakır’da Türk bayrağına hakaret edildiğini öne süren Şandır, “Orada Türk milletine ve devletine meydan okunmuştur. Biz de Genel Kurul’da buna isyanın bayrağını çektik” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.