real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Aralık 2013

Her Duamızda Şehitlerimizi Unutmuyoruz…

IMG_3064 İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Emniyet Teşkilatı Vazife Makulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz  Bölge Temsilciliği’ni ziyaret etti.Demirtaş, Acılarınız acılarımızdır. Sizler bizlere emanetsiniz.Her daim her zaman yanınızdayız” dedi.

Emniyet Teşkilatı Vazife Makulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz  Bölge Temsilciliği ziyaret düzenleyen  İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a , Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar,Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç eşlik etti.

Samim sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Bilal Erim,Başkan Necattin Demirtaş’a EMŞAV ve Samsun şehitleri hakkındı bilgi verdi, anılarını anlattı. Son günler ülkemizde yaşanan terör olaylarının şehit yakınlarını büyük bir üzüntüye boğduğunun söyleyen Başkan Erim, “Vakfımız tarafından düzenli olarak her ayın son haftasının cumartesi günü öğle namazına müteakip mevlidi şerif okutuyoruz. Buradaki amacımız; şehitlerimizi anmak, onların hatıralarını yaşatmak ve geride kalan emanetleriyle bir araya gelmektir” dedi. İlkadım Belediyesin inde her hafta bir mahallede görev şehitleri için okutulan Mevlid-i Şerif programının takdire şayan olduğunu sözlerine ekleyen Erim,Başkan Demirtaş’ı vakıf tarafından düzenlenen 120.Mevlid-i Şerif programına davet etti.

IMG_3099 -HER DUAMIZDA ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMUYORUZ

Vatan sevgisine sahip bir Türk vatandaşı olarak şehit ailelerini görmezden gelinmeyecek kadar değerli olduğunu söyleyen Başkan Demirtaş, “Vatan için canını, ailesini feda eden şehitlerimizin ve gazilerimizin değerini biliyoruz. Şehit ailelerimizin kalbindeki özlemi, gözündeki yaşı paylaşıyor, her duamızda şehitlerimizi unutmuyoruz. İhtiyaçlarınızla, problemlerinizle yakından ilgilenmeye çalışıyor, sıkıntıya düştüğünüzde her daim çekinmeden kapımızı çalmanızı istiyoruz “diye konuştu.

Ziyaret sonrası Başkan Demirtaş, Emniyet Teşkilatı Vazife Makulü ve Şehit Aileleri Vakfı Başkanı Bilal Erim’e Kahve-Fincan takımı hediye etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.