real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
05 Haziran 2013

Durumdan vazife çıkartıyor…

lütfikücükDesk ve Din-Bir-Sen Genel Başkanı Lütfi ŞENOCAK İstanbul Taksim Meydanında ki “Gezi Parkı” protestolarında yaşanan olaylarla alakalı yazılı bir açıklamada bulundu.

Polislerin zorbaca müdahalesinden kaçarak camiye sığınanlar ve yaralılara da öğütler içeren açıklamasıyla adeta hükümetin yetkili memuru gibi davranan Şenocak, açıklamasında ‘yaralılar haricindeki provakatörlerin de polisten kaçarak camilere sığınması ,yaralılara yardım amaçlı kapılarını açan camilerimizi tahrip etmesi,ibadet yerimiz olan camilerimize inançlarımıza ters bir hal ve hareketle girmiş olduklarını gösteren görüntüler oldu.’ ifadelerini kullandı.

Söz konusu görüntüler de camiye herhangi bir saldırı yapılmamasına karşılık, Şenocak’ın bu açıklamaları gerçek ‘Provokasyon’ olarak kayıtlara geçti.

Polisin barbarca tutumundan bir kelime dahi etmeyen ve görevi hükümetin değil memurların hak ve hukukunu savunmak olan Şenocak ve aynı eksende fikir yürütenlere aşağıda linkini verdiğimiz videoyu gözleriyle izleyip vicdanlarıyla yorumlamaları tavsiyesinde bulunuyoruz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.