step mom and son porn videos

logo

05 Ağustos 2013

Dünya Birincilerinden Kur’an Ziyafeti

kKAMCanik’te muhteşem gece

Canik Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Günleri Etkinlikleri muhteşem bir şekilde sona erdi. Kadir Gecesi’nde Caniklilerle buluşan Dünya Kur’an-ı Kerim Okuma Birincileri, meydanı dolduran binlerce insanı mest etti

Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda Canik Belediyesi Ramazan Günleri Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Kadir Gecesi Özel Programı, duygulu anlara sahne oldu. Adeta Kur’an ziyafeti verilen muhteşem gecede meydanı tıklım tıklım binlerce kişi sahur vaktine kadar ünlü seslerden Kur’an-ı Kerim dinlemenin tadına vardı.

DÜNYA BİRİNCİLERİ KUR’AN OKUDU

Teravih namazı sonrasında gerçekleşen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun İl Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk, AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu, İŞKUR İl Müdürü Hasan Kılınçarslan, Canik Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay, Canik İlçe Müftüsü Şakir Pinal’in de katıldığı gecede Dünya Kuran’ı Kerim okuma 1.’leri Güney Afrikalı Abdurrahman Sadien ve İranlı Ahmet Abu’l Kasımi, dinleyenlere muhteşem bir Ramazan akşamı yaşattı.

DİNLEYENLER MEST OLDU

Sadien ve Kasımi okudukları Kur’an-ı Kerim ile kulakların adeta pasını silerken, Çarşamba Rıdvan Paşa Camii İmam Hatibi Kemal Altınışık, Çarşamba Abdullah Paşa Camii İmam Hatibi Hüseyin Yıldız, Canik Pınarbaşı Camii İmam Hatibi Abdullah Tobaz da güzel sesleriyle dinleyenleri mest etti. Gece sonunda ise İl Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk, meydanı dolduran binlerce kişiye dua yaptırdı.

BİRLİK-BERABERLİK ÖRNEĞİ

Canik’te birlik-beraberliğin en güzel örneklerini sergilediklerini belirten Başkan Osman Genç, Ramazan ayı boyunca Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda binlerce kişinin buluştuğunu söyledi. Ramazan etkinlikleri kapsamında her gün farklı bir etkinlikte vatandaşları buluşturduklarını ifade eden Başkan Genç, “Kadir Gecesi’nde gecenin geç saatleri olmasına rağmen insanların Adnan Menderes Demokrası Meydanı’nı doldurması bizleri mutlu etti” dedi.

BAŞKAN GENÇ, MAKAMINDA AĞIRLADI

Program sonunda Başkan Osman Genç, İl Müftüsü Öztürk, Dünya Kuran’ı Kerim okuma 1.’leri Abdurrahman Sadien ve Ahmet Abu’l Kasımi ve gecede Kur’an okuyan Samsunlu İmam Hatipleri makamında ağırladı. Konuklarıyla sohbet eden Genç, gecenin anısına misafirlerine fincan takımı hediye etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.