real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Mart 2014

DÜNDAR İŞTEN ATMIŞTI

indirÇarşamba ilçesinde yapılan kamuoyu yoklamaları ve anketlerle MHP Çarşamba Belediye Başkan Adayı İlyas Aydın’ın mevcut Başkan Hüseyin Dündar’ı geride bıraktığı ve 30 Mart seçimlerinde ipi göğüsleyeceği bildirildi.

YOLSUZLUKLAR DÜNDAR’I YAKTI

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ın mesaideyken görevine son verdiği İnşaat Mühendisi İlyas Aydın rövanşı Dündar’ın koltuğuna oturarak alacağa benziyor. Adı yolsuzluk ve usulsüzlük iddiaları ile sarsılan ve bu iddialara cevap veremeyen Dündar ilçe halkından büyük tepki toplarken,  MHP’nin genç ve girişken adayı 37 yaşındaki İlyas Aydın ise halk desteğini giderek artırıyor. Ekibiyle beraber ilçe de adım atmadık yer bırakmayan Aydın’a halk büyük ilgi gösterirken, yıllarca MHP’lilerin yönettiği Çarşamba Belediye Başkanlığında şanşı en fazla olan isim olarak lanse ediliyor.  Çarşamba ilçesiyle ilgili önemli projeler hazırladıklarını ifade eden Aydın belediye tecrübesi olan bir isim olarak Çarşamba’yı Türkiye’de örnek gösterilebilecek bir ilçe haline getireceklerini belirtti.  Geçtiğimiz günler de ilçeye gelen MHP lideri Devlet Bahçeli’de Aydın’dan övgüyle söz etmiş ve Çarşamba halkının Aydın’a gereken desteği vereceğine inandığını belirtmişti.

İLYAS AYDIN KİMDİR?

1976 Çarşamba doğumlu. Erciyes Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu. 2002-2004 yılları arası Çarşamba Belediyesi’ nde  İnşaat Mühendisi olarak çalıştı. 2004-2013 yılları arasında Salıpazarı Belediyesi Fen ve İmar işleri Müdürü olarak çalışmakta. Evli ve çocuk babası.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.