real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
06 Ağustos 2013

Dikkat!

trafik-kazalarini-onleme-dernegi-nden-surucul-4911843_400Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Dursun Kavuran, bayram günlerinde trafik kazalarının oranında yüzde 50 artış yaşandığını belirterek, sürücüleri trafik kurallarına uymaya davet etti..

Ahmet Dursun Kavuran, düzenlediği basın toplantısında Ramazan Bayramı’nda öncesinde trafiğe çıkacak sürücülere uyarılarda bulundu. Bayram günlerinde yollardaki trafik yoğunluğunun yüzde 20 daha fazla olduğunu söyleyen Kavuran, “Bayramlarda trafik kazaları diğer zamanlara göre yüzde 50 artarak yollarımız kan gölüne dönmekte, geride gözü yaşlı anne ve babalar, öksüz ve yetim çocuklar bırakılmaktadır.” dedi.
Trafik kazalarının varış noktasına 30 veya 40 kilometre gibi yakın mesafelerde meydana geldiğini belirten Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Dursun Kavuran, “Bayram tatiline çıkacak olan vatandaşlarımız mümkünse toplu taşıt araçlarını kullanmaları, ya da kendi araçlarıyla giderken trafik kurallarına riayet etmelidirler. Uzun yola gidecek olan vatandaşlarımızın her iki saatte bir 30 dakika mola vererek ellerini ve yüzlerini yıkamaları ve dinlenmeleri gerekir. Trafik kazalarının çözümü sadece polisiye tedbirler veya yasalarla halledilmesi mümkün değildir. Sorumluluk hepimizindir. Çözüm, sürücü, yolcu ve yaya olarak trafik kurallarına uymamız ve trafik bilincini geliştirmemizle mümkündür.” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.