real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Haziran 2013

Diğer partilere örnek olsun…

MHP KÜCÜKİki rakip olan MHP Atakum Belediye Başkan Aday Adayları Erkan Avcı ve Cemalettin Kola’nın yan yana verdikleri görüntü rekabetin seçimin meydanlarında kalması gerektiği mesajını net bir şekilde kamuoyuna verdi.

‘Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve ben’ sözünün sahibi MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin bu anlayışını gösteren bir fotoğraf verdi önceki gün MHP Atakum Belediye Başkan adayları.

MHP Atakum İlçe Yöneticisi Şeyda Zengin’in kız kardeşinin Kurupelit ilçesinde bulunan Piramit Düğün salonunda gerçekleşen düğününde yaklaşan yerel seçimler öncesi adeta diğer partilere ders veren bir fotoğraf verildi.

MHP Atakum Belediye Bakan aday adaylığını açıklayan iki deneyimli siyasetçi Erkan Avcı ve Cemalettin Kola aynı masada yan yana gelerek parti içi çekişmeleri bir yana bırakarak seçim rekabetinin meydanlarda kalması gerektiğinin fotoğrafını verdi.

Geniş bir katılımın olduğu düğün boyunca samimi bir şekilde sohbet eden ikilinin ülke gündemi ve yaklaşan yerel seçimlerle alakalı fikir alışverişinde bulundukları öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.