real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Mart 2014

DEVLETİN ÖNÜNDE MAGANDALIK YAPMIŞLAR

B1Çarşamba ilçesinde TSO Başkanı Ahmet Yılmaz’ın oğlunun nişanında tam bir maganda skandalı yaşandı. Nişan da çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız ile Cumhuriyet Başsavcısı Emin Kurt’un gözü önünde magandalar havaya kurşun sıkarken, devletin en üst düzey görevlilerinin karşısında yapılan bu hareket ilçe gündemini sarstı.

 YILMAZ’ın FEDAİLERİ Mİ?

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz’ın Çarşamba ilçesine bağlı Çatak köyünde yapılan nişan merasiminde devletin en üst düzey görevlilerinin gözü önünde maganda dehşeti yaşandı. Çarşamba ilçe Kaymakamı Caner Yıldız ve Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Emin Kurt’un da davetli olarak katıldığı nişan merasiminde silahlarına sarılan magandalar havaya uzun süre ateş açtılar. Olay esnasında şans eseri ölen yada yaralanan olmazken, protokolün gözü önünde yaşanan bu durum ilçe kamuoyunun gündemine oturdu.

ÖLENLER OLMUŞTU

Düğünler de yapılan bu magandalıklardan dolayı bugüne kadar bir çok masum vatandaş yaşamını yitirirken, Çarşamba ilçesinin sanayi ve ticaretini yöneten Ahmet Yılmaz’ın oğlunun düğününde devletin üst düzey görevlilerinin gözü önünde yapılması ‘Bu kadarına pes’ dedirtti. Çarşamba ilçe kamuoyu Yılmaz’a ve büyük bir sorumsuzluk örneği gösteren magandalara büyük tepki gösterirken, olay esnasında duruma müdahale etmeyen devlet görevlilerinin de yaşanan bu olay da pasif kalmalarına vatandaşlar tepki gösteriyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.