real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Şubat 2013

DEVLET BAHÇELİ AÇIKLADI

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Samsun’da bir ‘Kurtuluş Mitingi’ düzenleyeceklerini açıkladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, aralarında Samsun’un da bulunduğu 9 bölgede Milli Değerli Koru ve Yaşat adı altında miting düzenleyeceklerini açıkladı.

MİLLET KARANLIK VE KARMAŞA İÇİNDE
Partisi’nin TBMM’deki grubunda konuşan Bahçeli, “Ülkemiz öyle bir dönemden, öyle bir devirden geçmektedir ki, yargılanmayan, çiğnenmeyen ve köreltilmeyen bir değerimiz neredeyse kalmamıştır. Tehlikeli bir kumpasın, çok aktörlü ihanet kampanyasının iz ve belirtileri her tarafta boy vermiş, her seviyede belirginlik kazanmıştır. Aziz milletimiz her yönden, her türlü kirli vasıtayla baskı altına alınmış, aklı karıştırılmıştır.Milli ve manevi, insani ve vicdani değerler adeta karaborsaya düşürülmüş, sanki defolu bir mal konumuna indirilmiştir. Olanlar, başımıza gelen fecaatler; akıl ve mantıkla izah edilemeyecek kadar çarpık bir hal almış ve yoğunlaşmıştır. Esir olmuş, teslimiyette zirve yapmış, samimiyette dibe çökmüş siyasi zihniyetler milletimizi karanlığın ve karmaşanın içine çekmiştir.Türkiye her tarafından dökülmekte, her tarafından su almaktadır.Başbakan ve hükümeti bunun için yıkım ustalığına talip olmuş ve son sürat işe koyulmuştur. Böylesi bir ortamda, millet varlığı aşındırılmakta, milliyetçilik AKP talimatlı devşirilmiş ve dününe sırt çevirmiş gafiller tarafından suçlanmaktadır” dedi.
MİLLİ DEĞERLERİ KORU VE YAŞAT
Bahçeli, konuşmasını sonunda ise, “Türkiye’nin içinde bulunduğu tehlikelerle dolu süreci tersine çevirmek, milletimizi uyandırmak ve uyarmak için 9 bölgede “Milli Değerleri Koru ve Yaşat” adı altında açık hava toplantıları düzenlemeye karar vermiş bulunmaktayız. İlkini inşallah, 23 Mart 2013 tarihinde Bursa’da “Kuruluş Mitingi” adıyla düzenleyeceği İzmir’de “Bayrak Mitingi”, Adana’da “Vatan Mitingi”, Erzurum’da “Birlik Mitingi”, Konya’da “Türkçe Mitingi”, Elazığ’da “Kardeşlik Mitingi”, İstanbul’da “Demokrasi Mitingi”, Samsun’da “Kurtuluş Mitingi”, Ve Ankara’da “Türkiye Mitingi”ni milletimizle birlikte yapacağız” diye konuştu.
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.