real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
06 Ocak 2014

Sıkmadık El,Çalmadık Kapı Bırakmayacağız..

DESTEKKadınların desteğini arkasına alan AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz’a esnaflardan ve ilçenin her kesiminden destek mesajları yağmaya devam ediyor.

DESTEK YAĞIYOR

AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz yaklaşık 2.5 aydır yoğun bir tempoda sürdürdüğü seçim kampanyasının ardından tüm ilçe halkının desteğini arkasına aldı. Başbakan Erdoğan’ın ‘Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız’ sözü doğrultusunda ilçenin dört bir yanını gezen ve ilçe halkının sorunlarını dinleyerek çözüm raporlarını oluşturan Kavraz’a esnaflardan da ciddi destek geldi.

Ahmet Albayrak; Bizim desteğimiz Tülay Kavraz’a, onu Başkan olarak görmek istiyoruz. Kendisini aday adaylığı süreci boyunca yakından takip ettik. Sıcakkanlı ve girişimci bir yapısı var. Biz zaten AK Parti ve Başbakanı destekliyoruz. Başbakanımız da kadın adayları destekliyor ve onlara kontenjan tanıyor. Eğer Tülay Kavraz aday gösterilirse seve seve sandığa koşarız. Canik’te bir değişimin başlaması çok önemli. Bu değişimin Tülay Kavraz’la olacağına inancımız tam.
Yaşar URHAN: Bir bayan olarak sahaya çıkması ve bu işte ben de varım demesi çok önemli. Tülay Kavraz’ın Canik ilçesinde çok seveni ve destekçisi var. Biz de kendisini canı gönülden destekliyoruz. AK Parti genel merkezinde karar veren yetkililerin bu gerçeği göz ardı etmeyeceğini düşünüyoruz. Bizim istediğimiz aday yolsuzluğa bulaşmamış, halkı için çalışan insanlar aday gösterilmeli. İsminde Adalet olan bir partinin belediye başkanı da hizmetleri adaletli dağıtmalı. Adaletin olmadığı yerde insanları mutlu edemezsiniz. Şu anda mahallemizde çocuk parkı bile yok. Yeni gelen başkanın çok çalışması gerekiyor.
Mehmet Ali DEMİRCİ: Bizim isteğimiz yandaşları için değil halkı için çalışan bir yönetim. Mahalle ayırt etmeden herkese hizmet götüren bir belediye. Sayın Tülay Kavraz’ın ilçemizde önemli hizmetleri yapacağına şüphemiz yok. Kendisini destekliyoruz. Yaşanan sel felaketleriyle zor günler geçirdik. Canik’te artık yeni bir hizmet dönemine ihtiyaç var.

Selahattin GÜNAYDIN: Tülay Kavraz’ı tüm Canik halkı gibi biz de sahiplendik. Bu güne kadar ismi şaibeye bulaşmamış hayır kurumları için canla başla çalışmış bir isim. Biz temiz siyaset istiyoruz. Temiz siyaset için de temiz adayları belirlemesi lazım AK Partinin. Ülkede yolsuzluk operasyonlarının yapıldığı bir dönemde aday belirlenirken isimlerin geçmişlerine iyi bakılmalı. Yaşanan sel felaketinde İlkadım ve Büyük Şehir Belediyesi bize yardımlar gönderdi, Aş evi kurdular fakat Canik Belediyesi hiçbir şey yapmadı.

Bayram ÇELİKSOYDAN : Biz hep unutulduk, bizim mahallemize ne bakım yapılıyor ne de başka bir şey. Şuan 7-8 tane Aday Adayı var, fakat biz Tülay KAvraz hariç hiç kimseyi göremedik. Oylarımız Tülay Kavraz’a, onu Başkan olarak görmek istiyoruz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.