real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Aralık 2013

Destek Görüyor…

tülay k2Büyükşehir adayı belirlenen AK Parti’de Canik Belediye Başkan adayı olarakta Tülay Kavraz’ın isminin ön plana çıktığı belirtildi

Heyecan yaratmıştı

AK Parti de Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Yusuf Ziya Yılmaz’ın açıklanmasının ardından gözler ilçelere çevrildi. Samsun’un ilk kadın aday adayı olarak seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren ve ilçe kamuoyunun desteğini arkasına alan Kavraz’ın şansının yüksek olduğu ve önümüzdeki günlerde adaylığının açıklanacağı gelen bilgiler arasında. AK Parti de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da talimatıyla bayan adaylara önem verilirken, Kavraz’ın bayan olmasının yanında başarılı bir işkadını olması ve ilçe de her kesimi kucaklaması şansını artıran diğer faktörler olarak nitelendiriliyor.

Destek görüyor

Etkili bir seçim kampanyası yürüten Tülay Kavraz özellikle sivil toplum örgütlerinden ciddi destek alıyor. İlçedeki sivil toplum kuruluşlarının tamamını ziyaret eden ve destek sözü alan Kavraz önemli potansiyele sahip hemşeri derneklerinin de gücünü yanına almış durumda. İlçe de yapılan kamuoyu yoklamalarında ismi ön planda olan Kavraz’ın AK Parti’den aday olabilme şansının yüksek olduğu ifade edilirken, AK Parti Genel merkezine giden olumlu raporlar da bunun bir göstergesi olarak kabül ediliyor.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.