real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
15 Şubat 2013

Dernek Başkanı kaza geçirdi.

KADEFSİTE

Kavak Hacılı Köyü Tanıtma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Genez, bir motosikletin çarpması sonucu yaralandı
     Kavak Dernekler Federasyonu’na (KADEF) bağlı derneklerden Kavak Hacılı Köyü Tanıtma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Genez, önceki gün sabah evinden çıktıktan sonra motosikletli bir sürücünün çarpması sonucu yaralandı. Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Cevdet Genez, Beyin Cerrahi Bölümü’nde tedavi altına alındı.
KADEF Genel Başkanı Op.Dr. Yılmaz Karagöz, kazanın ardından 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne giderek Cevdet Genez’i ziyaret etti. Kazayı haber alan KADEF Yönetim Kurulu Üyeleri de hastaneye giderek Genez’in durumu hakında bilgi aldılar. Cevdet Genez’in ciddi bir şekilde yaralandığını ancak durumunun iyiye gittiğini belirten Op.Dr. Yılmaz Karagöz, “Kavak Dernekler Federasyonu Kurucu Üyesi ve Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi olarak KADEF’e büyük hizmetler veren Cevdet Genez’in geçirmiş olduğu kaza hepimizi derinden üzmüştür. Şu an tedavisi süren Cevdet Bey’e şahsım ve KADEF adına geçmiş olsun dileklerimizi sunduk. Tedavisi ile ilgilenen doktor arkadaşlarımız ile irtibat halindeyiz. Cevdet Bey’in sağlık durumuyla ilgili tüm gelişmeleri takip ediyoruz. Kendisine acil şifalar dilerim.” diye konuştu.
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.