real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
05 Ağustos 2013

‘deniz ve hava’yolu

dsdSamsun iki mavisini iyi kullanmalı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, iki mavi arasında bulunan Samsun’un liman ve hava yolu avantajının iyi değerlendirilmesi kullanılması söyledi.

Kurum ve kuruluş ziyaretlerinde bulunan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun Çarşamba Havalimanı İşletme Müdürü Dinçel Ünal’ın konuğu oldu. Ünal ile birlikte kuleye çıkan ve havaalanı hakkında bilgi alan Başkan Osman Genç, iki mavi arasında bulunan Samsun’un mavilerinden birinin hava ulaşımı diğerinin ise deniz ulaşımı olduğunu belirterek, uluslararası bir potansiyele sahip olan Samsun’un havalimanı ve liman imkanlarını iyi değerlendirmesi gerektiğini söyledi.

KARGOCULUK GELİŞMELİ

Samsun’un geçmişten gelen uluslararası bir ticaret tecrübesinin olduğuna işaret eden Başkan Genç, “Bu şehir daha önce Anadolu’nun mallarını Rusya ve Avrupa’ya pazarlıyordu. Türkiye’de 4 ulaşım ağına sahip olan 3 ilden biri Samsun. Avantajlarımızı iyi tespit edip, bu şehrin geleceğine yön vermemiz gerekiyor. Havaalanında yapılan kargo ünitesi bir başlangıç olması bakımından çok güzel, ancak asla bu şehir için yeterli olmamalı. Samsun’u dünyanın tamamına yakın ülkesine yüksek miktarda ihracat yapan bir şehir haline getirmeliyiz. Hava kargoculuğu da bu noktada büyük önem taşıyor” dedi.

‘İYİ KULLANMALIYIZ’

Samsun’un, iki ovanın ortasında kurulan, dünyanın ender şehirlerinden biri olduğunu vurgulayan Başkan Genç, “Ovalarımızdan çıkacak ürünleri, kurulacak gıda fabrikalarının ürettiği ürünleri denizyolu ve havayolu ile dünyanın bütün ülkelerine ulaştırma imkanına sahibiz. İki mavinin ortasında bulunan Samsun için deniz ve gökyüzünü iyi kullanmalı” diye konuştu. Ziyaretinden dolayı Başkan Osman Genç’e teşekkür eden Samsun Çarşamba Havalimanı İşletme Müdürü Dinçel Ünal da, havalimanında yılda 1 milyonun üzerinde yolcu trafiğinin olduğunu belirtti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.