step mom and son porn videos

logo

reklam
23 Ocak 2014

Denetim Komisyonu Ziyareti…

Karakurt'tan denetim komisyonuna ziyaretKarakurt denetimleri yerinde inceledi

Samsun İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt, İl Özel İdaresi’nin 2013 yılı gelir ve giderleri ile hesap ve işlemlerini incelemek üzere seçilen Denetim Komisyonu’nu ziyaret etti.

Samsun İl Özel İdaresi’nin 2013 yılında yapılan harcamalarını incelemek üzere 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanunu’nun 17. maddesi ve 6360 sayılı Kanun’un 21. maddesine istinaden oluşturulan Denetim Komisyonu üyelerini ziyaret eden Samsun İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt, “Samsun İl Özel İdaresi’nin 2013 yılı gelir ve giderleri ile hesap ve işlemleri kapsamında 2013 yılında hazırlanan tüm evraklar Denetim Komisyonu tarafından incelenecek. Yoğun bir çalışma sürecinin ardından hazırlanan raporlar Meclis Başkanlığı’na sunulacak” dedi.

Denetim Komisyonu Başkanı Dilaver Atlı ise Karakurt’a ziyareti için teşekkür ederek, “Samsun İl Özel İdaresi’nin harcamalarını incelemek için oluşturulan bu komisyonumuz gerekli çalışmaları bitirdikten sonra rapor halinde Samsun İl Genel Meclisi Başkanlığı’na sunacaktır” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.