real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
08 Şubat 2013

DEMOKRAT PARTİ’den ZİYARET

kad
Kavak Dernekler Federasyonu’nu (KADEF) ziyaret eden Demokrat Parti İlkadım İlçe Başkanı Yaşar Kumbasar, hemşehri dernekleri arasında Türkiye’nin en büyük örgütlenme hareketini başlatan KADEF’in destekçisi olduklarının altını çizerek “Böylesi bir harekete her şehrin ihtiyacı var” dedi
Demokrat Parti (DP) İlkadım İlçe Teşkilatı, DP İlçe Başkanı Yaşar Kumbasar önderliğinde Kavak Dernekler Federasyonu’nu ziyaret etti. KADEF Genel Başkanı Op.Dr. Yılmaz Karagöz’ün makamında gerçekleşen ziyarette, karşılıklı olarak yapılan çalışmalar anlatıldı.
KENDİMİZİ ANLATMAYA ÇALIŞIYORUZ
Demokrat Parti’nin hafızasında devlet yönetme geleneği olan bir siyasi hareket olduğunu vurgulayan DP İlçe Başkanı Yaşar Kumbasar, “Parti olarak kendi düşüncelerimizi, milletimizle paylaşmanın gayreti içerisindeyiz. Önümüzde Demokrat Parti Genel Kurulu var. Bu genel kurulun ardından gece gündüz demeden halkımıza kendimizi anlatmaya çalışacağız. Bu bağlamda kendi alanında Samsun’un en güçlü sivil toplum kuruluşu olan KADEF’i ziyaret etmek ve kendimizi anlatmak istedik. Türkiye’nin en büyük örgütlenme hareketinin Samsun’dan çıkması son derece gurur verici bir olay. Böylesi bir harekete her şehrin ihtiyacı var. Demokrat Parti olarak KADEF’in yanında olduğumuzu belirtmek isterim” şeklinde konuştu.
BİRLİKTELİKLERE VARIZ
Demokrat Parti temsilcilerini KADEF’te görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren KADEF Genel Başkanı Op.Dr. Yılmaz Karagöz ise, siyasi partilerin demokrasinin vazgeçilmez unsurları olduğunu belirterek, “İktidar olsun muhalefet olsun her partinin demokratik olgunluk içerisinde sürdüreceği çalışmalar, ülkemizi geleceğe güçlü bir şekilde taşıyacaktır. Bu bağlamda ziyaret bizi son derece memnun etmiştir. Nasıl ki, eti tırnaktan ayıramazsanız, Kavak’ı, Havza’yı, Çarşamba’yı da Samsun’dan ayıramazsınız. Biz şehrimizin dinamiklerini harekete geçirmek için yola çıkmış bir federasyonuz. Onun için bizim başlatmış olduğumuz örgütlenme aslında tıpkı SADEF gibi Samsunluluk örgütlenmesidir. Samsun’a fayda sağlayacak, önünü açacak her türlü etkinlik, çalışma ve birlikteliğin içerisinde olacağımızın bilinmesini isterim. Şehrimize katkı sağlayacağımıza inandığımız her kesimi desteklemek ise görevimizdir” diye konuştu.
TEŞKİLAT TAM KADRO
KADEF’e yapılan ziyarete Demokrat Parti İlkadım İlçe Başkanı Yaşar Kumbasar, Demokrat Parti İlkadım İlçe Teşkilatı üyeleri Hamdi Öztürk, Yaşar Metin Durmuşoğlu, Zekeriya Arslan, İsa Arslan, Hidayet Demircioğlu, İbrahim Çakır, Erol Ülker, Nurcan Atik, Meral Şenocak, Sait Durul katıldı.
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.