real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
05 Ağustos 2013

Demirtaş;’Gayemize Ulaştık’

LKJLLDEMİRTAŞ; “55 BİN KİŞİYİ İFTARDA AĞIRLADI.”

Gezi mahalle iftar çadırlarıyla mahalle sakinleriyle buluşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ramazan ayı süresince her akşam iki mahallelerde kurulan iftar çadırlarıyla bugüne kadar 55 bin kişiyi ağırladı.

Ramazan ayının 27. gününde Kadıköy ve Tepecik Mahallerini ağırlayan Başkan Demirtaş, ” Aynı anda 2 farklı bölgede kurulan iftar çadırlarında vatandaşlarla tokalaşarak sohbet ediyor, sorunları dinliyor. İftar sonrası samimi ve sıcak bir ortamda mahalle sakinleriyle konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İki komşunun bir araya geldiği ve toplumsal birlikteliğin sağlandığı mahalle iftarlarına her akşam değişik mahalleden çok yoğun katlımın olduğunu söyledi.

GAYEMİZE ULAŞTIK.

Her akşam bir mahallemizde çadır uygulamasıyla zengin-fakir bütün mahalle halkını bir çatı altında toplayarak birlik ve beraberliği sağladıklarını kaydeden Başkan Demirtaş, ” Mahalle iftarlarımız, bundan sonraki yıllarda da devam edecektir. Gayemiz bolluk ve bereket ayı olan Ramazan ayında birlikteliği ve kardeşliği ön plana çıkarmaktı. Bunu kanaatimce en iyi şekilde yerine getirdiğimize inanıyorum. Biz yerinden yönetim anlayışıyla hizmet etmenin ötesinde halkımızın içinde olmayı amaç edindik. Halkımızın yanında olarak onlarla dertleşmeyi, sorunlarına çözümler getirmeyi bu Ramazan akşamlarında da değerlendirdik. Sizlerin bu yakın ilgisi devam ettiği sürece bu tür organizasyonlarımızın devamı kesilmeden gelecektir. ” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.