real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Mart 2014

DEMİRTAŞANLATTI ÇATALARMUT SAKİNLERİ DİNLEDİ

IMG_1251Mahalle gezilerinde belediye hizmetlerini halka birinci ağızdan anlatan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Çatalarmut Mahalle sakinleri ile buluştu.Demirtaş,”Çamur at izi kalsın mantığıyla, kelime oyunlarıyla, halkımızın kafasını karıştıran çeşitli vaatlerle oy alma politikası izleyenlere halkımız gereken cevabı sandıkta verecektir “dedi.

Çatalarmut mahalle sakinleri açık hava toplantısında yağan yağmur yağışına rağmen bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,önce borç,ardından Halk Ekmek,şimdi ise doğalgaz sorunlarınla ile eleştiri yapanlara sert cevap verdi.Dik dur eğilme İlkadım seninle, sloganları ile konuşması ara ara kesilen Başkan Demirtaş,”Bize gittiğimiz her yerde ağzımızdan çıkanı kulağı duyan,doğru,düzgün siyaset anlayışı ile bir bugüne kadar hayatımızı sürdürdük.Ben  hakkımızda yazılan çizilenlere hayretler içinde bakıyorum.Böyle ucuz politika olmaz.”dedi.

“KAYITLARIMIZ HERKESE AÇIK”

Bizden önceki dönem 72 Milyon TL borcuna karşılık 96 varlığı vardı.Net varlık 24 Milyon TL idi.Bizim dönemde 170 Milyon varlığa karşılık 98 Milyon TL borcumuz var.Net varlığımız 72 Milyon varlığımız tam 3 kat artmış diyen Demirtaş,”Gerçeğe aykırı beyanlarla insanlarımızı yanıltmaya kimsenin hakkı yok. Beni buradan muhalefet olanlar duysun biz hadiseye onurlu şekilde yaklaşıyoruz. Kayıtlarımız herkese açık.”dedi.

“HALK EKMEK BELEDİYENİNDİR”

Özel bir şirkete ait olan Halk Ekmek Fabrikasının belediyeye ait bir yatırım olmadığını söyleyenlere cevap niteliğinde elindeki Halk Ekmek Fabrikasını tapu senedini gösteren Demirtaş, İşte gerçekler işte belgeler. Halkımızın bu tür kelime oyunlarına karnı tok.” dedi.

“ASIL ŞARK KURNAZLIĞINI MUHALEFET YAPIYOR”

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanlığı tarafında çıkarılan yasa gereği imarsız olan yerlere gaz verilmediğini söyleyen Başkan Demirtaş,”Mevcut ülkeyi yöneten iktidarın aldığı bu kararı, utanmadan bize mal etmeye çalışanlara bizde belediye meclisimizde imarsız alanlara gaz verilmesi için oy birliği ile meclis kararı aldık. Bu kararı gerekli ilgili kuruma götürmemize rağmen hatta ve hatta bu doğal gaz hatlarını bedellerini belediye meclisi olarak üstlenmemiz kabul görmedi. Madem Hastenbaşına gaz verilebiliyordu. Neden ben önceki mevcut yönetim bu gazı vermedi. Asıl şark kurnazlığını bu iktidarın belediye başkan adayı yapıyor.” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.