real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
25 Temmuz 2013

DEMİRTAŞ; “TEMİZLİKTE ÇIĞIR AÇTIK.”

ataköy (3)DEMİRTAŞ; “TEMİZLİKTE ÇIĞIR AÇTIK.”

Gezici iftar çadırlarıyla her akşam vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Necattin Demirtaş, Temizlik konusunda çığır açan hizmetler yaptıklarını kaydetti.

Mahalle iftar programlarıyla her akşam farklı mahallede orucunu açan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ataköy ve Yeşiltepe mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek iftarını açtı.

TÜM MAHALLE HALKI TEK ÇATI ALTINDA BULUŞUYOR.

İftar ezanı öncesi vatandaşlarla tokalaşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Her akşam bir mahallede zengin-fakir bütün mahalle halkının bir çatı altında toplanarak birlik ve beraberliğin oluşturulduğunu söyledi. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Çat mahalle iftarlarımız ihtiyaç sahiplerine yönelik değil .Amacımız, Ramazan ayında da halkımızla bir araya gelmek. Göreve geldiğimiz günden beri her bahaneyi fırsat bilerek halkımızla bir araya geliyoruz. Halktan kopuk bir yönetim anlayışını benimsemiyoruz. Bu manada halkla kucaklaşma anlayışımız bundan önce olduğu gibi bundan sonrada her fırsatta olacaktır.” dedi

ÇÖPTE MALİYET AZALDI.

Mahalle sakinlerine temizlik alanında yaptığı çalışmalardan bahseden Başkan Necattin Demirtaş, Çöp toplamada maliyeti azalttıklarını belirterek, “ Belediye makine parkına kazandırdığımız çöp transfer aracıyla 4 kamyonun bir seferde taşıyacağı çöpü, tek seferde götürerek yakıttan ve zamandan tasarruf sağlıyoruz. İlçe genelinde topladığımız çöpleri, Güzeldere mahallesi asfalt plentinde kurulan aktarma istasyonunda TIR’lara aktarılarak düzenli depolama istasyonuna ulaştırıyoruz. Bu sistemle gereksiz yakıt harcamalarının önüne geçiyoruz. Zamandan tasarruf, araçların yıpranması ve yedek parça giderlerinin düşmesi gibi kaynakları da etkin ve verimli kullanmış oluyoruz.” diye konuştu.

ÇÖPLER YERİN ALTINA İNDİ

Çöpleri yeraltına aldıklarını ifade eden Başkan Demirtaş, ” Karadeniz’de ilk olan hijyenik, ekonomik, tasarruflu ve çevre dostu olan yer altı konteyner sistemini ilçemize kazandırdık. Çevreye kötü koku yaymayan kedi ve köpeğin karıştıramayacağı konteynerın çöp toplama kapasitesi eski konteynerlerın 10 katı büyüklüğündedir. Vinçli sistemle uzaktan kumandayla toplanan yer altı konteyner sistemimizle hem yakıttan hem de personel tasarruf ediyoruz. Eskiden bir sokağa günde 2 kez çöp toplamak için girerken yeni sistemle birlikte haftada o sokağa 2 kez giriyoruz.” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.