step mom and son porn videos

logo

reklam
13 Kasım 2013

Baruthaneye Kır Kahvesi…

kırkahvesi (2)Başkan Demirtaş, Baruthane mahallesinde 4 dönümlük alana 600 bin TL’lik Kır Kahvesi inşa ettiklerini söyledi.

600 BİN TL’LİK YATIRIM

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Baruthane mahallesinde yapımı devam eden Kır Kahvesi’ndeki inşaat çalışmalarını inceledi. Toplam maliyeti 600 bin TL’ye mal olan Kır Kahvesi inşa ettiklerini ifade eden Başkan Demirtaş,  Baruthane mahallesine eşsiz şehir ve deniz manzarasında vatandaşların nezih, ferah bir ortamda aileleriyle hoşca vakit geçirebilecekleri sosyal bir tesis inşa ettiklerini ifade etti.

SAMSUNLULAR KIR KAHVESİNDE  NEFES ALACAK

Beraberindeki Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, Park ve Bahçeler Müdürü Alaatin Er, Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç ile birlikte çalışmaları yerinde İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ” Vatandaşlarımızın ve şehir dışından Samsun’a gelecek olan misafirlerimizin nezih, ferah bir ortamda şehir ve deniz manzarasında aileleriyle hoşça vakit geçirebilecekleri yeni sosyal tesis yapıyoruz. “dedi. Baruthane mahallesinde eşsiz şehir ve deniz manzarasında Kır Kahvesiyapacaklarını anlatan Başkan Demirtaş, ” Amisos tepesine güzergahında 4 dönümlük alana toplam maliyeti 600 bin TL olan Kır Kahvesi inşa ediyoruz.Kır Kahvesi ile ilgili inşaat çalışmalarımız devam ediyor.  Kafeteryası, dinlenme alanı, çocuk oyun parkı, yeşil alanı ve  çevre düzenlemesiyle vatandaşların  nezih ve ferah bir ortamda şehir ve deniz manzarasında aileleriyle hoşca vakit geçirebilecekleri bir mekan inşa ediyoruz.” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.